• Nogomet2786
  • Hokej na ledu645
  • Tenis2235
  • Košarka715
  • Rukomet293
  • Odbojka274
  • Motorsport45
  • Baseball42
  • Američki nogomet18
  • Ragbi76
  • Snooker72
  • Pikado15
  • Mali Nogomet35
  • Vaterpolo19
  • Boks9
  • MMA16
  • Floorball48
  • Stolni Tenis108
  • Badminton254
  • Kriket43
  • Hokej na travi8
  • Squash22

Rezultati

Nogomet - Srbija
Superliga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
12:00
FK Radnik Surdulica
FK Partizan
Odgođeno
12:00
FK Crvena Zvezda
FK Čukarički
Odgođeno
Kup Srbije
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
08:00
FK Inđija
FK Proleter Novi Sad
2:1
2:0
-
1
2.30
08:00
FK Radnički Niš
OFK Backa Palanka
2:0
0:0
-
1
1.12
08:00
FK Teleoptik
FK Čukarički
0:1
0:1
-
2
1.12
08:00
OFK Beograd
Radnik Surdulica
1:2
1:1
-
2
1.22
Nogomet - Međunarodne Klubovi
CAF Super Kup
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
12:00
Esperance Sportive de Tunis
El Zamalek
Odgođeno
AFC Liga Prvaka, Nokaut faza
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
08:00
Guangzhou Evergrande
Urawa Red Diamonds
0:1
0:0
-
2
4.80
Copa Libertadores, Nokaut faza
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
utorak, 22.10
20:30
Boca Juniors
CA River Plate (Arg)
1:0
0:0
-
1
2.95
Copa Libertadores Žene, Nokaut faza
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
utorak, 22.10
20:30
Uai Urquiza (Ž)
America De Cali SA (Ž)
2:3
0:0
-
2
1.65
Nogomet - Bahrein
Premier Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
11:30
AL Hidd
Al-Muharraq
Odgođeno
11:00
East Riffa
Al-Najma Manama
Odgođeno
09:15
Al Ahli Manama
Busaiteen
Odgođeno
Nogomet - Egipat
Premier Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
11:30
El Gounah
AL Ahly Cairo
Odgođeno
Nogomet - Međunarodne Mladi
UEFA Omladinska Liga, Doigravanje
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:30
FCI Levadia Tallinn Mladi
IA Akranes Mladi
1:12
0:6
-
2
1.20
10:00
MSK Korona Kielce Mladi
Real Zaragoza Mladi
1:4
1:1
-
2
1.75
08:30
Zrinjski Mostar Mladi
MTK Budapest Mladi
2:0
1:0
-
1
3.00
08:30
Shkendija 79 Tetovo Mladi
Dinamo Kijev Mladi
2:2
1:0
-
X
6.75
UEFA Omladinska Liga, Skupina F
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:00
Inter Milan Mladi
B. Dortmund Mladi
4:1
2:1
-
1
1.70
08:00
Slavija Prag Mladi
Barcelona Mladi
0:4
0:0
-
2
2.15
UEFA Omladinska Liga, Skupina G
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:00
Benfica Lisabon Mladi
Olymp. Lyon Mladi
1:2
1:1
-
2
2.90
08:00
RB Leipzig Mladi
Zenit St. Petersburg Mladi
1:1
1:0
-
X
5.25
UEFA Omladinska Liga, Skupina E
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:00
FC Salzburg Mladi
Napoli Mladi
7:2
2:1
-
1
1.30
08:00
KRC Genk Mladi
Liverpool Mladi
0:2
0:1
-
2
2.50
UEFA Omladinska Liga, Skupina H
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
08:00
Ajax Amsterdam Mladi
Chelsea Mladi
0:1
0:1
-
2
1.90
08:00
Losc Lille Mladi
Valencia Mladi
1:0
1:0
-
1
3.85
Nogomet - Irak
Iračka Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:15
AL Talaba
Naft Al-Junoob SC
4:4
1:2
-
-
-
Nogomet - Indija
Indian Super League
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:00
FC Goa
Chennaiyin FC
3:0
1:0
-
1
1.55
Shillong Premier League
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
05:30
Laban SC
Shillong Lajong FC
0:6
0:3
-
-
-
Nogomet - Tanzanija
Premier Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:00
Simba SC
Azam FC
1:0
0:0
-
1
1.65
09:00
Alliance FC
Ruvu Shooting
1:0
1:0
-
1
2.25
09:00
Polisi Tanzania FC
Mwadui FC
1:0
0:0
-
1
1.95
09:00
Namungo FC
Mtibwa Sugar
1:0
1:0
-
1
1.65
09:00
Ndanda FC
Lipuli FC
1:1
0:1
-
X
2.50
09:00
Tanzania Prisons
Biashara United FC
0:0
0:0
-
X
3.45
Nogomet - Alžir
Liga 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:00
AS Ain Mlila
US Biskra
3:0
3:0
-
1
2.00
U21 Alžirska Liga 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
06:00
MC Alger U21
Na Hussein Dey U21
2:2
2:1
-
-
-
05:00
AS Ain Mlila U21
US Biskra U21
2:3
1:1
-
-
-
05:00
CS Constantine U21
JS Kabylie U21
1:1
0:1
-
-
-
05:00
ES Setif U21
ASO Chlef U21
6:1
3:0
-
-
-
05:00
USM Bel Abbes U21
CR Belouizdad U21
1:0
1:0
-
-
-
U21 Alžirska Liga 2
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
05:00
MC Oran U21
AC Paradou U21
1:3
1:2
-
-
-
05:00
USM Alger U21
Bordj Bou Arreridj U21
1:2
1:1
-
-
-
Nogomet - Maroko
Kup Maroka
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:00
TAS Tihad Casablanca
Itihad Z Khemisset
4:2
0:1
-
1
2.30
Nogomet - Kamerun
Elite One
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:00
Stade Renard
Canon Sportife Yaounde
3:1
1:0
-
1
2.65
10:00
Dragon FC Yaounde
Ums de Loum
1:0
0:0
-
1
2.15
08:00
Avion FC DU Nkam
Colombe FC
0:2
0:2
-
2
3.70
Nogomet - Argentina
Camp. De Reserva De Primera Division B National
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:00
Club Almagro Rez.
CA Quilmes Rez.
1:1
1:1
-
-
-
Nogomet - Južna Afrika
National First Division
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:30
Steenberg United
TS Galaxy FC
3:3
-
-
X
3.05
Nogomet - Tunis
Liga 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:30
JS Kairouanaise
Stade Tunisien
0:1
0:1
-
2
3.15
09:30
AS Soliman
CS Hammam-Lif
1:2
0:0
-
2
4.00
09:30
Club A Bizertin
CS Sfaxien
1:2
1:0
-
2
2.30
Nogomet - Rusija
Nacionalna Nogometna Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:00
Krasnodar-2
FC Nizhny Novgorod
2:2
1:2
-
X
3.00
08:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
Avangard Kursk
1:1
0:1
-
X
3.05
08:00
Spartak-2 Moskva
Fakel Voronezh
7:2
5:1
-
1
2.30
07:30
FC Tom Tomsk
FC Mordovia Saransk
2:0
0:0
-
1
1.40
PFL, Središte
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
07:00
Kaluga
FC Ryazan
2:3
-
-
2
2.95
Nogomet - Poljska
3. Liga, Skupina 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:00
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Legia II Varšava
0:1
0:0
-
2
1.35
Nogomet - Italija
Serie C, Girone A
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:00
Olbia Calcio 1905
US Albinoleffe
1:1
1:0
-
X
2.95
Serie C, Girone C
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:00
Virtus Francavilla Calcio
SS Teramo Calcio
0:2
0:1
-
2
3.35
Campionato Primavera 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:00
Fiorentina Mladi
Pescara Mladi
3:3
2:2
-
X
3.90
Nogomet - Crna Gora
Kup
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:00
FK Mladost Ljeskopolje
FK Petnjica
Odgođeno
07:30
FK Iskra Danilovgrad
FK Grbalj
4:1
2:1
-
1
1.60
07:30
FK Drezga
OFK Petrovac
2:0
1:0
-
-
-
07:30
FK Zeta
FK Ibar
3:0
2:0
-
1
1.22
07:30
OFK Titograd
FK Bokelj
2:1
0:0
-
1
1.20
07:30
FK Lovćen
FK Sutjeska
0:3
0:0
-
2
1.25
07:30
FK Budućnost
FK Rudar
2:1
1:0
-
1
1.30
Nogomet - Ruanda
Nacionalna Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:00
Etincelles
As Kigali
0:0
0:0
-
X
3.10
Nogomet - Oman
Omanska liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:00
Bahla Club
Muscat Club
2:1
0:1
-
1
2.15
08:55
Al-Rustaq
Sohar
1:2
1:0
-
2
3.35
Nogomet - Zimbabve
Premier Nogometna Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:00
Dynamos Harare
Platinum
0:0
-
-
X
2.55
09:00
Chicken Inn
Caps United
1:0
-
-
1
2.25
09:00
Ngezi Platinum
Bulawayo Chiefs FC
1:0
-
-
1
1.75
09:00
ZPC Kariba
Highlanders
1:1
-
-
X
3.00
Nogomet - Moldavija
Divizija A
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
08:00
Dacia-2 Buiucani
Cahul 2005
1:0
-
-
-
-
08:00
Singerei
Real Succes
0:1
-
-
-
-
Nogomet - Latvija
Virsliga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
08:00
Jelgava
Riga FC
0:0
0:0
-
X
4.30
Nogomet - Engleska Аmateri
U23 Profesionalna Razvojna Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
08:00
Crewe Alexandra U23
Sheffield Utd U23
5:1
4:0
-
1
2.10
Nogomet - Singapur
Singapur Kup, Skupina A
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
07:45
Tampines Rovers
Home United
3:0
0:0
-
1
1.50
07:45
Balestier Khalsa
Warriors
0:0
0:0
-
X
3.70
Singapur Kup, Skupina B
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
07:45
Albirex Niigata
Brunej DPMM
0:1
0:1
-
2
2.65
07:45
Hougang United
Geylang Int.
0:2
0:0
-
2
3.75
Nogomet - Indonezija
Liga 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
07:30
Bhayangkara FC
Persib Bandung
0:0
0:0
-
X
3.10
04:30
Persela Lamongan
Persebaya Surab.
1:0
0:0
-
1
2.20
Nogomet - Armenija
Prva Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
07:30
Masis FC
FC Van
0:3
0:2
-
2
1.03
Nogomet - Iran
Azadegan League
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
07:30
Sanat Mes Kerman FC
Fajr Sepasi Fc
0:1
0:1
-
2
2.95
07:30
Gol Reyhan Alborz
Khosheh Talaei
2:1
1:0
-
1
2.00
07:30
Malavan Bandar Anzali
Esteghlal Khuzestan FC
1:2
0:0
-
2
3.00
2.Divizija
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
07:15
Milad Mehr
Kheybar Khorramabad
0:0
0:0
-
-
-
07:15
Mes Shahr Babak
Shahrdari Bandar Abbas
4:2
3:0
-
-
-
Nogomet - Gruzija
National League 2
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
07:00
Kolkheti Poti
Shevardeni 1906
0:0
0:0
-
X
3.45
07:00
FC Gagra
FC Guria Lanchkhuti
2:0
1:0
-
1
1.75
Kup
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
06:30
Saburtalo Tbilisi
FC Torpedo Kutaisi
2:0
-
-
1
1.70
06:00
Gareji
Lokomotivi Tbi.
2:3
-
-
-
-
Nogomet - Hong Kong
Sapling Cup
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
07:00
Kitchee SC
LEE Man Warriors FC
2:2
1:1
-
-
-
Reserve Division
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
06:30
Wofoo Tai Po Rez.
Hong Kong Pegasus FC Rez.
5:4
0:3
-
1
1.90
Nogomet - Južna Koreja
National League
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
06:30
Gimhae FC
Cheonan City
0:1
-
-
2
1.85
06:00
Gangneung City FC
Busan Trans. Corp.
2:3
0:3
-
2
5.25
06:00
Mokpo City FC
Daejeon Korail
2:2
1:0
-
X
3.20
02:00
Gyeongju FC
Changwon City FC
4:1
2:0
-
1
1.60
Nogomet - Vijetnam
V-Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
06:00
Hoang Anh Gia Lai
Sanna Khanh Hoa Bvn
4:1
2:0
-
1
2.35
06:00
Viettel FC
SHB Da Nang
5:3
1:2
-
1
1.80
06:00
Quang Nam
Song Lam Nghe An
2:2
1:1
-
X
3.45
06:00
Than Quang Ninh
Ha Noi FC
4:2
1:1
-
1
2.20
06:00
Becamex Binh Duong
Thanh Hoa
1:1
0:1
-
X
3.55
06:00
Sai Gon FC
Nam Dinh
4:1
2:0
-
1
1.60
06:00
Hai Phong
TP HO Chi Minh
1:2
1:2
-
2
3.55
Nogomet - Japan
Nadeshiko League, Div. 1,Žene
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
06:00
JEF United Ichihara Chiba (Ž)
Nippon Tv Beleza (Ž)
1:2
0:1
-
2
1.25
Emperor Kup
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
06:00
Vissel Kobe
Oita Trinita
1:0
0:0
-
1
2.05
06:00
V-Varen Nagasaki
Ventforet Kofu
2:1
2:1
-
1
3.30
06:00
Sagan Tosu
Shimizu S-Pulse
0:1
0:1
-
2
2.60
06:00
Kashima Antlers
Honda
1:0
0:0
-
1
1.90
Nogomet - Češka
U19 1. Divizija
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
05:15
FC Hradec Kralove U19
Banik Ostrava U19
1:2
1:1
-
2
2.30
Nogomet - Australija
FFA Cup Finale
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
04:30
Adelaide United
Melbourne City FC
4:0
1:0
-
1
2.50
Nogomet - Rumunjska
Rumunjska Liga 1,Žene
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
04:00
Universitatea Alexandria (Ž)
Selena Sn Constanta (Ž)
2:2
0:1
-
-
-
04:00
CS Independenta Baia Mare (Ž)
Vasas Femina Odorhei (Ž)
0:0
0:0
-
-
-
Nogomet - Meksiko
Copa MX, Skupina 5
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
utorak, 22.10
22:00
Xolos De Tijuana
CD Mineros De Zacatecas
2:0
1:0
-
1
1.60
Copa MX, Skupina 6
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
utorak, 22.10
22:00
Dorados Sinaloa
Necaxa
2:1
1:1
-
1
3.45
Copa MX, Skupina 7
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
utorak, 22.10
22:00
Correcaminos Uat
Club Santos Laguna
0:4
0:4
-
2
1.65
Copa MX, Skupina 4
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
utorak, 22.10
20:00
Tiburones Rojos de Veracruz
Alebrijes Oaxaca
1:0
1:0
-
1
2.20
Nogomet - Kolumbija
Primera B, Clausura, Napredovanje, Skupina A
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
utorak, 22.10
21:00
Deportes Quindio
Deportivo Pereira
0:2
0:0
-
2
2.60
Košarka - Međunarodne
Euroliga Žene, Skupina A
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:00
Jekaterinburg (Ž)
Nadezhda Orenburg (Ž)
89:67
30:18
27:11
20:19
12:19
-
1
1.01
Eurokup Žene, Skupina C
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:00
OGM Ormanspor (Ž)
Polkowice (Ž)
82:82
24:28
20:21
18:20
20:13
89:85
1
1.08
Liga Sudamericana, Group D
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
utorak, 22.10
22:30
BB De San Andrés
Club Nacional
64:77
26:22
13:20
21:19
4:16
-
2
1.45
20:10
Botafogo
Salta Basket
65:73
13:14
15:25
17:25
20:9
-
2
4.75
Košarka - Rusija
Superliga, 1. Divizija
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:00
Uralmaš Ekaterinburg
Spartak P. Vladivostok
77:75
19:16
16:17
16:15
26:27
-
-
-
Košarka - Filipini
MPBL
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
08:30
Bacoor Strikers
Basilan Steel
90:92
27:12
21:32
24:23
18:25
-
-
-
04:00
Mindoro Tamaraws
Nueva Ecija Miguard
79:78
8:16
15:23
26:20
30:19
-
-
-
PBA, Governors Cup
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
07:00
San Miguel Beermen
Northport Batang Pier
119:127
29:36
28:28
34:30
28:33
-
2
3.00
04:30
Blackwater Elite
Rain or Shine EP
82:99
26:20
14:29
27:20
15:30
-
2
1.65
Košarka - Japan
B.Liga
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
06:35
Brave Thunders Kawasaki
San-En Neophoenix
94:87
23:15
25:21
27:24
19:27
-
1
1.04
06:15
Shiga Lake Stars
Ryukyu Golden Kings Okinawa
76:78
24:15
14:21
18:19
20:23
-
2
1.65
06:05
Kyoto Hannarizu
Shimane Susanoo Magic
75:78
19:21
15:15
20:23
21:19
-
2
8.00
06:05
Levanga Hokkaido
Alvark Tokyo
63:78
11:15
19:16
12:25
21:22
-
2
1.65
06:05
Yokohama B Corsairs
Niigata Albirex BB
71:71
14:22
14:11
23:15
20:23
91:85
1
1.40
06:05
Osaka Evessa
Diamond Dolphins Nagoya
73:79
7:27
25:11
19:21
22:20
-
2
2.05
06:05
Akita Northern Happinets
Chiba Jets
77:96
18:27
16:23
22:25
21:21
-
2
1.70
06:05
Sun Rockers Shibuya
Utsunomiya Brex
81:91
20:18
19:24
20:30
22:19
-
2
2.15
06:05
Aisin Seahorses Mikawa
Toyama Grouses
82:66
20:20
18:12
27:19
17:15
-
1
1.35
Košarka - Južna Koreja
WKBL
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
06:30
Suwon OK Savingbank OK Shoot (Ž)
Cheongju Kb Stars (Ž)
64:77
24:27
9:14
16:19
15:17
-
2
1.12
KBL
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
06:00
Dongbu Promy
Goyang Orions
95:100
27:19
15:33
26:20
27:28
-
2
3.90
Košarka - SAD
NBA
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
utorak, 22.10
22:30
Los Angeles Clippers
Los Angeles Lakers
112:102
22:25
40:29
23:31
27:17
-
1
2.30
20:00
Toronto Raptors
New Orleans Pelicans
117:117
27:30
29:31
32:25
29:31
130:122
1
1.35
Košarka - Meksiko
LNBP
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
utorak, 22.10
22:00
Capitanes Ciudad de Mexico
Santos De San Luis
Odgođeno
22:00
Capitanes Ciudad de Mexico
Santos De San Luis
80:78
19:20
21:12
19:24
21:22
-
1
1.18
Košarka - Urugvaj
LUB
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
utorak, 22.10
20:15
Aguada
Club Trouville
75:76
18:12
16:18
19:29
22:17
-
2
7.25
19:15
Club Malvin
Atletico Atenas
88:83
19:15
23:21
24:24
22:23
-
1
1.18
Košarka - Brazil
NBB
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
utorak, 22.10
19:00
SAO Paulo FC
Mogi Das Cruzes
80:83
19:17
16:24
29:17
16:25
-
2
2.90
19:00
Rio Claro Basquete
Minas MG
89:90
26:20
23:22
23:19
17:29
-
2
1.30
Baseball - Južna Koreja
KBO Liga, Finale
FT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
05:30
Doosan Bears
Kiwoom Heroes
6:5
-
1
1.80
Baseball - Japan
Profesionalni Bejzbol, Finale
FT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
05:15
Yomiuri Giants
Fukuoka Softbank Hawks
3:4
-
2
1.80
Baseball - SAD
MLB Finale
FT
OT/AP
Tip
Kvota
utorak, 22.10
20:08
Houston Astros
Washington Nationals
4:5
-
2
2.65
Baseball - Dominikanska Republika
LIDOM
FT
OT/AP
Tip
Kvota
utorak, 22.10
19:30
Toros Del Este
Gigantes Del Cibao
11:1
-
-
-
19:30
Aguilas Cibaenas
Leones del Escogido
2:4
-
-
-
19:15
Tigres Del Licey
Estrellas Orientales
2:4
-
-
-
Hokej na ledu - Poljska
Polska Hokej Liga
FT
P1
P2
P3
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
11:00
Kadra Pzhl U23
Comarch Cracovia
Odgođeno
Hokej na ledu - Rusija
KHL
FT
P1
P2
P3
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:00
Metalurg Magnitogorsk
AK Bars Kazanj
0:0
0:0
0:0
0:0
-
X
3.75
05:30
Admiral Vladivostok
Dinamo Moskva
1:4
0:1
0:2
1:1
-
2
2.00
05:00
Amur Habarovsk
HK Soči
2:1
1:0
0:0
1:1
-
1
2.15
VHL
FT
P1
P2
P3
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:00
Rubin Tyumen
HK Ryazan
2:2
0:0
1:1
1:1
3:2
X
4.50
MHL
FT
P1
P2
P3
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:30
Avto Yekaterinburg Mladi
Reaktor Nizhnekamsk Mladi
2:1
0:1
2:0
0:0
-
1
1.50
09:00
Snezhnye Barsy Astana Mladi
Chaika Nizhny Novgorod Mladi
5:3
3:0
0:2
2:1
-
1
2.95
08:30
HC Altay Ust-Kamenogorsk Mladi
Irbis Kazan Mladi
4:4
1:2
2:0
1:2
4:4 (5:4)
X
4.25
Hokej na ledu - Kanada
WHL
FT
P1
P2
P3
OT/AP
Tip
Kvota
utorak, 22.10
22:05
Seattle Thunderbirds
Prince Albert Raiders
3:1
1:0
1:0
1:1
-
1
3.10
22:05
Tri-City Americans
Brandon Wheat Kings
2:10
1:3
0:5
1:2
-
2
1.90
22:00
Prince George Cougars
Swift Current Broncos
2:7
0:1
0:4
2:2
-
2
3.90
21:00
Red Deer Rebels
Lethbridge Hurricanes
3:4
0:1
2:3
1:0
-
2
1.60
Hokej na ledu - SAD
NHL
FT
P1
P2
P3
OT/AP
Tip
Kvota
utorak, 22.10
21:00
Calgary Flames
Washington Capitals
3:5
0:0
2:3
1:2
-
2
2.65
20:30
Chicago Blackhawks
Vegas Golden Knights
1:1
1:0
0:0
0:1
1:1 (1:2)
X
4.00
20:00
Nashville Predators
Anaheim Ducks
6:1
2:0
2:0
2:1
-
1
1.90
20:00
Minnesota Wild
Edmonton Oilers
3:0
3:0
0:0
0:0
-
1
2.15
20:00
Winnipeg Jets
Los Angeles Kings
2:3
1:1
1:1
0:1
-
2
2.90
19:30
Detroit Red Wings
Vancouver Canucks
2:5
1:0
1:0
0:5
-
2
2.35
19:00
Boston Bruins
Toronto Maple Leafs
4:2
1:0
1:2
2:0
-
1
1.80
19:00
Buffalo Sabres
San Jose Sharks
3:3
0:2
2:0
1:1
4:3
X
4.00
19:00
Florida Panthers
Pittsburgh Penguins
4:2
0:0
2:1
2:1
-
1
2.00
19:00
New York Rangers
Arizona Coyotes
2:2
0:1
2:1
0:0
2:3
X
3.85
ECHL
FT
P1
P2
P3
OT/AP
Tip
Kvota
utorak, 22.10
20:05
Tulsa Oilers
Kansas City Mavericks
2:1
0:1
1:0
1:0
-
-
-
AHL
FT
P1
P2
P3
OT/AP
Tip
Kvota
utorak, 22.10
19:00
Bridgeport S. Tigers
Providence Bruins
0:4
0:1
0:2
0:1
-
2
2.20
Tenis - ATP
Beč, Austrija, Parovi
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
12:00
Kontinen H / Peers J
Pavic M / Soares B
Odgođeno
09:20
Daniell M / Oswald P
Gille S / Vliegen J
2:1
4:6
7:5
10:7
-
-
1
2.10
Basel, Švicarska
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
11:00
Cuevas, Pablo
Wawrinka, Stanislas
0:2
3:6
4:6
-
-
-
2
1.22
09:00
Goffin, David
Cilic, Marin
2:0
6:4
6:4
-
-
-
1
1.50
08:25
Djere, Laslo
Krajinovic, Filip
0:2
1:6
4:6
-
-
-
2
1.14
07:00
Berankis, Ricardas
Andujar, Pablo
2:0
6:1
6:1
-
-
-
1
1.40
Beč, Austrija
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:05
Novak, Dennis
Monfils, Gael
1:2
6:2
5:7
3:6
-
-
2
1.25
07:40
Kukushkin, Mikhail
Coric, Borna
2:0
6:4
6:4
-
-
-
1
2.25
07:30
Rublev, Andrey
Bublik, Alexander
2:1
6:1
6:7
7:6
-
-
1
1.35
07:20
Rublev, Andrey
Auger Aliassime, Felix
Odgođeno
06:00
Carreno-Busta, Pablo
Shapovalov, Denis
2:0
6:3
7:5
-
-
-
1
2.35
06:00
Querrey, Sam
Mannarino, Adrian
2:0
6:3
6:4
-
-
-
1
1.65
Basel, Švicarska, Parovi
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:35
Granollers M / Zeballos H
Gasquet R / Roger-Vasselin E
2:0
6:4
7:6
-
-
-
1
1.35
07:00
Krawietz K / Mies A
Chardy J / Martin F
0:2
6:7
4:6
-
-
-
2
1.85
Tenis - Challenger
Brest, Francuska, Parovi
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:50
Vavassori A / Vega Hernandez D
Added D / Olivetti A
Odgođeno
10:35
Brkic T / Pavic A
Benchetrit E / Guinard M
0:2
4:6
4:6
-
-
-
2
2.55
Brest, Francuska
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:45
Garcia-Lopez, Guillermo
Kotov, Pavel
2:1
6:4
3:6
6:3
-
-
1
1.95
08:30
Harris, Lloyd George Muirhead
Gaston, Hugo
2:0
7:6
7:5
-
-
-
1
1.45
08:05
Fabbiano, Thomas
Marchenko, Illya
0:2
4:6
4:6
-
-
-
2
1.55
06:10
Gombos, Norbert
Durasovic, Viktor
2:1
4:6
6:2
6:4
-
-
1
1.22
05:55
Serdarusic, Nino
Sugita, Yuichi
2:1
6:1
3:6
7:6
-
-
1
4.70
04:00
Lorenzi, Paolo
Kolar, Zdenek
0:2
3:6
6:7
-
-
-
2
1.85
04:00
Taberner, Carlos
Carballes Baena, Roberto
1:2
7:6
0:6
1:6
-
-
2
1.45
Hamburg, Njemačka
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
08:45
Napolitano, Stefano
Martinez Portero, Pedro
2:0
7:6
7:5
-
-
-
1
1.25
08:30
Milojevic, Nikola
Kamke, Tobias
1:2
6:3
3:6
3:6
-
-
2
1.70
07:15
Otte, Oscar
Zapata Miralles, Bernabe
0:2
2:6
2:6
-
-
-
2
3.60
05:30
Haase, Robin
Sels, Jelle
1:2
7:6
6:7
3:6
-
-
2
2.80
04:00
Bemelmans, Ruben
Ymer, Elias
1:2
7:6
6:7
3:6
-
-
2
2.00
04:00
Van de Zandschulp, Botic
Griekspoor, Tallon
Odgođeno
Liuzhou, Kina, Parovi
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
04:00
Barrientos N / LI Z
GAO X / Wang A
1:2
2:6
6:4
9:11
-
-
2
2.80
03:40
LEE D / Oliveira G
BAI Y / Chung Y
0:2
4:6
2:6
-
-
-
2
2.00
03:20
Doumbia S / Reboul F
Matsui T / Vardhan V
0:2
3:6
6:7
-
-
-
2
2.10
02:45
Goransson A / Rungkat C
SUN F / WU H
2:0
6:3
6:2
-
-
-
1
1.25
02:30
Wang H / Xiao L
NAM J S / Song M-K
0:2
2:6
3:6
-
-
-
2
1.03
Traralgon, Australija, Parovi
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
01:45
Castelnuovo L / Heliovaara H
Harris A / Santillan A
0:2
4:6
4:6
-
-
-
2
1.40
00:50
Puttergill C / Daly Walkin B
Gonzales R / Vukic A
2:1
6:4
3:6
10:7
-
-
1
2.60
00:20
Bolt A / Reid M
Moriya H / Watanuki Y
2:1
6:3
3:6
10:7
-
-
1
1.45
23:30
Fancutt T / Mousley B
Banes M / Bourchier H
2:1
3:6
6:4
10:5
-
-
1
1.85
23:30
Barrios Vera M T / Tabilo A
King E / Polmans M
2:1
7:6
3:6
10:8
-
-
1
2.60
22:10
Clarke J / Grills J
Ratiwatana Sa / Ratiwatana So
1:2
3:6
6:4
7:10
-
-
2
1.35
Liuzhou, Kina
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
01:35
Shimizu, Yuta
Safwat, Mohamed
2:0
6:1
6:2
-
-
-
1
2.55
01:05
Yevseyev, Denis
Diez, Steven
1:2
6:3
3:6
2:6
-
-
2
1.16
00:55
Istomin, Denis
Ochi, Makoto
2:0
7:6
6:3
-
-
-
1
1.14
00:25
Eubanks, Christopher
Sabanov, Matej
2:0
6:4
6:2
-
-
-
1
1.06
23:55
Matsui, Toshihide
Jung, Jason
0:2
2:6
2:6
-
-
-
2
1.04
23:45
Lopez-Perez, Enrique
Kravchuk, Konstantin
0:2
3:6
3:6
-
-
-
2
2.15
22:30
Silva, Frederico Ferreira
Noguchi, Rio
2:0
7:5
6:4
-
-
-
1
1.10
22:30
Nam, Ji Sung
Petrovic, Danilo
0:2
3:6
4:6
-
-
-
2
1.70
22:00
Chung, Yun-Seong
Davidovich Fokina, Alejandro
0:2
5:7
5:7
-
-
-
2
1.12
Traralgon, Australija
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
utorak, 22.10
23:00
Heliovaara, Harri
Duckworth, James
0:2
4:6
2:6
-
-
-
2
1.12
21:55
Sweeny, Dane
Purcell, Max
0:2
5:7
2:6
-
-
-
2
1.06
21:05
Polmans, Marc
King, Evan
2:0
6:3
7:5
-
-
-
1
1.25
20:35
Uchiyama, Yasutaka
Castelnuovo, Luca
2:0
6:4
6:2
-
-
-
1
1.04
20:25
Harris, Andrew
Gerch, Lucas
2:0
6:2
6:3
-
-
-
1
1.20
19:00
Mousley, Bradley
Ito, Tatsuma
0:2
4:6
3:6
-
-
-
2
1.20
19:00
Bolt, Alex
Mott, Blake
0:2
6:7
6:7
-
-
-
2
2.15
19:00
Moriya, Hiroki
Banes, Maverick
2:0
6:4
6:2
-
-
-
1
1.35
Lima, Peru
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
utorak, 22.10
20:55
Gutierrez, Oscar Jose
Hanfmann, Yannick
0:2
3:6
3:6
-
-
-
2
1.16
19:10
Cervantes-Huegun, Inigo
Mayer, Leonardo
0:2
2:6
3:6
-
-
-
2
1.10
Tenis - ITF (M)
Junin, Pojedinačno M-ITF-ARG-23A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:40
Derdoy, Felipe
Olivieri, Genaro Alberto
0:2
3:6
0:6
-
-
-
2
1.05
10:00
Riquelme, Agustin
Cigarran, Thiago
2:0
6:2
6:2
-
-
-
1
1.25
10:00
Bramajo, Santiago
Bianchi, Nicolas
2:0
7:5
6:1
-
-
-
1
1.55
09:30
Ciurletti, Andres Gabriel
Vilaro, Alejo
0:2
3:6
2:6
-
-
-
2
1.50
08:00
Galarza, Juan Ignacio
Lingua Lavallen, Alejo Lorenzo
2:1
1:6
6:2
6:3
-
-
1
1.55
08:00
Postay, Alan
Bruna, Esteban
0:2
5:7
1:6
-
-
-
2
1.50
08:00
Vilicich, Bautista
Cerundolo, Juan Manuel
0:2
3:6
1:6
-
-
-
2
1.01
08:00
Aboian, Leonardo
Carraro, Luciano
1:2
2:6
6:3
2:6
-
-
2
2.25
Tabarka, Parovi M-ITF-TUN-43A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:35
Cundom J / Volpi O
Nagy P / Ornago F
0:2
2:6
3:6
-
-
-
2
1.07
10:10
Arreche N A / Feitt F
Ajdukovic D / Davydov I
Odgođeno
Liberec, Parovi M-ITF-CZE-08A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:15
Blasko M / Vanko T
Muscheites L / Seifert S
0:2
1:6
2:6
-
-
-
2
1.04
09:55
Catarina L / Glvac A
Bolardt A / Paulson A
0:2
4:6
5:7
-
-
-
2
1.65
Doha, Pojedinačno M-ITF-QAT-04A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:10
Kocevar-Desman, Tom
Elamin, Ammar
2:0
6:2
6:0
-
-
-
1
1.02
09:20
Agarwal, Rishab
Pontjodikromo, Sidane
1:2
5:7
6:2
3:6
-
-
2
1.45
08:00
Samrej, Kasidit
Veldheer, Mick
2:1
6:7
6:3
6:4
-
-
1
4.35
08:00
Friberg, Karl
Igoshin, Alexander
2:0
6:4
6:4
-
-
-
-
-
08:00
Moundir, Adam
Folliot, Quentin
2:1
6:2
3:6
6:2
-
-
1
1.30
08:00
Guenther, Valentin
Goldsteiner, Peter
2:0
6:2
6:3
-
-
-
1
1.25
08:00
Bellier, Antoine
Obert, Adrian
2:0
6:1
6:1
-
-
-
1
1.35
Benicarlo, Pojedinačno M-ITF-ESP-32A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:00
Perez Wienese, Jarmo
Andreu Garcia, Francisco
0:2
1:6
3:6
-
-
-
2
1.03
09:55
Cekirge, Kuzey
Mendez, Matthew
0:2
4:6
0:6
-
-
-
2
1.55
09:05
Alvarez Varona, Nicolas
Chepelev, Andrey
2:0
7:6
6:1
-
-
-
1
1.50
08:00
Correia, Jordan
Mora, Maxime
0:2
3:6
4:6
-
-
-
2
1.95
07:50
Zusman, Richard
Llamas Ruiz, Pablo
0:2
1:6
1:6
-
-
-
2
1.02
07:50
Baldoni, Stefano
Zhurbin, Alexander
1:2
7:6
4:6
1:6
-
-
2
1.50
07:00
Crepaldi, Erik
Mendez, Matthew
Odgođeno
06:00
Kravchenko, Georgii
Skatov, Timofey
2:0
6:1
6:2
-
-
-
1
2.90
05:40
Gimeno Valero, Carlos
Martin Tiffon, Pol
2:0
7:5
6:4
-
-
-
1
1.16
05:10
Sanchez Jover, Carlos
Defilippis, Sebastian
2:0
7:6
6:4
-
-
-
1
1.04
04:30
Sanchez-Izquierdo, Nikolas
Damas, Miguel
1:2
7:6
4:6
6:7
-
-
2
4.85
Sharm El Sheikh, Pojedinačno M-ITF-EGY-25A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:40
Calvano, Giovanni
Hajek, Petr
0:2
1:6
6:7
-
-
-
2
1.18
09:40
Sorrentino, Luigi
Manafov, Vladyslav
0:2
3:6
1:6
-
-
-
2
1.20
09:15
Boyd, Kalman L.
Ocleppo, Julian
0:2
6:7
1:6
-
-
-
2
1.10
08:50
Berrettini, Jacopo
Amirov, Davud
2:0
6:3
6:0
-
-
-
1
1.01
08:20
Houkes, Max
Vivero Gonzalez, Pablo
0:2
1:6
2:6
-
-
-
2
1.10
08:00
Voronin, Dimitriy
Harris, Billy
0:2
4:6
2:6
-
-
-
2
2.05
07:40
Kiyamov, Timur
Hellum Lilleengen, Lukas
2:0
6:4
6:4
-
-
-
1
1.40
06:30
Bava, Haadin
Matuszewski, Piotr
2:0
7:5
6:3
-
-
-
1
1.40
06:30
Maiga, Riccardo
Pokotilov, Boris
1:2
3:6
6:1
4:6
-
-
2
3.00
06:30
Jacquet, Kyrian
Oberleitner, Neil
2:0
6:0
6:3
-
-
-
1
1.08
06:05
Asrawy, Amr
Every, Michael-John
1:2
4:6
6:1
3:6
-
-
2
1.85
04:00
Maamoun, Karim
Zielinski, Jan
2:0
7:5
6:2
-
-
-
1
1.16
04:00
Cash, Julian
Pisane, Tom
2:1
4:6
6:3
6:3
-
-
1
1.14
04:00
Michalski, Daniel
Gabas, Ronald
2:0
6:0
6:1
-
-
-
1
1.01
04:00
Mosciatti, Marco
Tabur, Clement
2:1
6:3
3:6
6:3
-
-
1
5.25
Liberec, Pojedinačno M-ITF-CZE-08A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:35
Wojcik, Yann
Tyurnev, Evgeny
0:2
6:7
4:6
-
-
-
-
-
08:50
Aichhorn, Jakob
Konecny, Michal
0:2
0:6
4:6
-
-
-
2
1.20
08:40
Dembek, Michal
Biljesko, Domagoj
2:0
6:1
6:2
-
-
-
1
1.45
08:30
Safranek, Vaclav
Boerma, Pelle
2:0
6:1
6:3
-
-
-
1
1.02
07:30
Vanko, Tomas
Samuelsson, Christian
0:2
4:6
2:6
-
-
-
2
1.10
07:05
Glvac, Andrej
Stanek, Robin
0:2
2:6
3:6
-
-
-
2
1.06
06:40
Recek, Dominik
Maggioli, Emiliano
0:2
6:7
2:6
-
-
-
2
1.22
05:05
Jenicek, Jiri
Schell, Niklas
0:2
4:6
4:6
-
-
-
2
1.05
04:00
Nouza, Petr
Khomentovskiy, Matvey
2:0
6:3
6:2
-
-
-
1
1.16
03:55
Michnev, Petr
Catarina, Lucas
2:1
6:1
4:6
6:3
-
-
1
1.95
Tabarka, Pojedinačno M-ITF-TUN-43A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:30
Prevosto, Luca
Dica , Nini Gabriel
0:2
2:6
4:6
-
-
-
2
2.05
09:25
Demeroutis, Nicolas
Battaglino, Stefano
0:2
5:7
6:7
-
-
-
2
1.04
08:35
Miceli, Marco
Dhoe, Benjamin
0:2
3:6
3:6
-
-
-
2
1.70
07:55
Hassan, Mohamed
Perchicot, Mathieu
0:2
3:6
0:6
-
-
-
2
1.01
07:45
Toledo Bague, Pol
Noce, Gabriele Maria
0:2
5:7
1:6
-
-
-
2
5.75
06:45
Benedetti, Giuliano
Vankan, Marlon
0:2
2:6
3:6
-
-
-
-
-
06:00
Benedetti, Giuliano
Dougaz, Aziz
Odgođeno
05:00
Ornago, Fabrizio
Grant, William
2:0
7:6
6:3
-
-
-
1
1.04
05:00
Ajdukovic, Duje
Fattar, Anas
1:2
6:4
4:6
3:6
-
-
2
6.50
04:30
Roncalli, Simone
Feitt, Franco
1:2
6:0
5:7
5:7
-
-
2
2.75
04:30
Cazaux, Arthur
Nagy, Peter
0:2
4:6
5:7
-
-
-
2
1.55
Monastir, Parovi M-ITF-TUN-45A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:30
Escoffier A / Tchoutakian M
Iradukunda G O / Poullain L
2:1
6:3
4:6
10:3
-
-
1
1.35
09:30
Joncour R / Robert Q
Petit G / Pontico H
0:2
3:6
4:6
-
-
-
2
2.25
09:30
Ayeni O A D / Ghorbel A
Kilani M / Ouakaa A
2:0
6:2
6:2
-
-
-
1
1.45
09:25
Khotkov O / Patzanovsky C
BEN Abdallah S / Marouani E
2:1
6:2
6:7
10:5
-
-
1
1.18
Monastir, Pojedinačno M-ITF-TUN-45A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
07:05
Martineau, Matteo
Ben Hassen, Ameur
2:0
6:3
6:1
-
-
-
1
1.03
06:55
Donski, Alexander
Torebko, Peter
1:2
1:6
7:5
4:6
-
-
2
1.60
06:35
Radojkovic, Milan
Nagoudi, Adam
1:2
7:5
4:6
0:6
-
-
2
1.30
06:30
Gautier, Alexis
Procopio, Alessandro
2:0
6:1
6:2
-
-
-
1
1.09
05:00
Robert, Quentin
Ouakaa, Aziz
2:0
6:4
7:6
-
-
-
1
1.07
05:00
Mansouri, Skander
Ayeni, Olukayode Alafia Damina
2:0
6:3
6:3
-
-
-
1
1.09
05:00
Escoffier, Antoine
Avidzba, Alen
0:2
6:7
1:6
-
-
-
2
2.40
Antalya, Pojedinačno M-ITF-TUR-26A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
07:05
Ibrahim, Hasan
Paz, Juan Pablo
0:2
0:6
1:6
-
-
-
2
1.12
06:50
Jirousek, Tomas
Musetti, Lorenzo
0:2
4:6
2:6
-
-
-
2
1.14
06:15
Kekez, Duje
Aksu, Cengiz
2:0
6:3
6:4
-
-
-
1
1.25
06:10
Lavagno, Edoardo
Vrbensky, Michael
0:2
3:6
6:7
-
-
-
2
1.09
05:10
Palosi, Stefan
Korolev, Vladimir
0:2
5:7
2:6
-
-
-
2
1.55
04:30
Slobodchikov, Ronald
Hellfritsch, Lucas
2:0
6:3
6:3
-
-
-
1
1.15
04:25
Borza, Bogdan
Cagnina, Julien
0:2
4:6
1:6
-
-
-
2
1.22
03:00
Ilhan, Marsel
Prihodko, Oleg
2:1
7:5
1:6
6:3
-
-
1
1.35
03:00
Bovy, Arnaud
Passaro, Francesco
2:0
6:4
7:6
-
-
-
1
1.45
03:00
Boureau, Alexis
Celebic, Ljubomir
0:2
1:6
2:6
-
-
-
2
1.16
03:00
Heller, Peter
Puskar, Samuel
2:0
6:3
6:2
-
-
-
1
1.06
Tenis - ITF (Ž)
Poitiers, Pojedinačno Ž-ITF-FRA-16A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:40
Marozava, Lidziya
Tubello, Alice
0:2
3:6
5:7
-
-
-
2
1.85
09:55
Hesse, Amandine
Morderger, Yana
2:0
7:5
6:2
-
-
-
1
1.10
08:30
Cakarevic, Sara
Tan, Harmony
2:0
7:5
6:3
-
-
-
1
4.75
08:00
Albie, Audrey
Diatchenko, Vitalia
1:2
6:4
3:6
5:7
-
-
2
1.16
06:15
Gracheva, Varvara
Dodin, Oceane
1:2
6:3
2:6
4:6
-
-
2
2.35
05:50
Stojanovic, Nina
Molinaro, Eleonora
2:0
6:4
6:4
-
-
-
1
1.22
04:00
Yerolymos, Margot
Martincova, Tereza
0:2
4:6
2:6
-
-
-
2
1.14
04:00
Moratelli, Angelica
Marcinkevica, Diana
1:2
6:4
2:6
4:6
-
-
2
1.75
Szekesfehervar, Pojedinačno Ž-ITF-HUN-05A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:35
Bondar, Anna
Korpatsch, Tamara
0:2
2:6
4:6
-
-
-
2
1.25
09:40
Chwalinska, Maja
Bara, Irina Maria
0:2
1:6
1:6
-
-
-
2
2.10
09:25
Kovinic, Danka
Sramkova, Rebecca
2:0
6:3
6:0
-
-
-
1
1.70
08:40
Kawa, Katarzyna
Bolsova Zadoinov, Aliona
1:2
5:7
6:2
3:6
-
-
2
1.70
08:20
Galfi, Dalma
Cepelova, Jana
1:2
3:6
6:3
4:6
-
-
2
1.40
07:45
Badosa Gibert, Paula
Kan, Victoria
1:2
6:4
0:6
1:6
-
-
2
2.55
07:25
Tig, Patricia Maria
Trevisan, Martina
0:2
4:6
1:6
-
-
-
2
2.10
06:35
Stollar, Fanny
Zavatska, Katarina
0:2
4:6
2:6
-
-
-
2
1.40
06:00
Celik, Susanne
Ghioroaie, Ylona-Georgiana
0:2
4:6
1:6
-
-
-
2
1.18
05:00
Jani, Reka-Luca
Cepede Royg, Veronica
0:2
4:6
2:6
-
-
-
2
1.40
05:00
Bulgaru, Miriam Bianca
Juvan, Kaja
1:2
4:6
6:4
3:6
-
-
2
1.10
05:00
Drahota Szabo, Dorka
Benoit, Marie
0:2
4:6
6:7
-
-
-
2
1.30
Macon, Pojedinačno Ž-ITF-SAD-41A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:00
Sharma, Astra
Yepifanova, Alexandra
2:0
6:1
6:0
-
-
-
1
1.07
10:00
Min, Grace
Whittle, Sophia
2:0
7:5
6:3
-
-
-
1
1.30
09:55
Melnikova, Marina
Perez, Ellen
2:0
7:5
6:4
-
-
-
1
1.60
Stockholm, Parovi Ž-ITF-SWE-04A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:50
Petrova V / Veselova A
Ostlund F / Silich A
0:2
4:6
5:7
-
-
-
2
1.04
09:25
Karamoko N / William T
Saidenova N / Sall A
2:1
6:7
6:2
10:7
-
-
1
1.85
09:25
Ersoz V / Lovqvist J
Anane S / Genovese E
1:2
7:5
2:6
8:10
-
-
2
1.85
Tabarka, Pojedinačno Ž-ITF-TUN-43A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:45
Vangelova, Ani
Karunaratne, Adithya
0:2
3:6
3:6
-
-
-
2
1.55
09:00
Makhorkina, Anna
Charaeva, Alina
1:2
1:6
7:6
1:6
-
-
2
1.03
08:45
Nicault, Ines
Colmegna, Martina
0:2
3:6
4:6
-
-
-
2
1.30
07:05
Gadient, Nicole
Brancaccio, Nuria
0:2
1:6
2:6
-
-
-
2
1.07
06:30
Crescenzi, Giulia
Koller, Arabella
2:1
3:6
6:4
6:2
-
-
1
1.40
04:45
Nieuwboer, Perla
Stamat, Vitalia
0:2
3:6
1:6
-
-
-
2
1.25
04:30
Steur, Julyette Maria Josephine
Dmitrieva, Sofia
2:1
6:3
6:7
6:1
-
-
1
1.08
Sharm El Sheikh, Pojedinačno Ž-ITF-EGY-25A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:45
Falkowska, Weronika
Cadar, Elena Teodora
2:0
6:2
6:4
-
-
-
1
1.40
09:15
Sebestova, Ivana
Arcangioli, Manon
0:2
3:6
3:6
-
-
-
2
1.30
07:50
Tran, Demi
Kanapatskaya, Viktoriya
0:2
1:6
1:6
-
-
-
2
1.01
07:35
Prati, Federica
Husaric, Anita
0:2
2:6
1:6
-
-
-
2
1.65
06:05
Badawi, Amira
EL Sayed, Aya
0:2
4:6
2:6
-
-
-
2
2.10
06:05
Rusova, Alica
Iansitova, Svetlana
0:2
3:6
2:6
-
-
-
2
1.15
06:05
Bizhukova, Tamara
Stojanovic, Jelena
2:0
6:3
6:3
-
-
-
1
1.85
05:00
Amendola, Alice
Le Bihan, Kelia
1:2
6:4
4:6
2:6
-
-
2
1.85
04:00
Kubka, Martyna
Kuzmova, Katarina
2:1
7:6
3:6
7:6
-
-
1
1.15
04:00
Rosatello, Camilla
Peng, Suqing
2:0
6:0
6:0
-
-
-
1
1.01
04:00
Malmqvist, Linnea
Cherubini, Diletta
2:0
6:3
6:2
-
-
-
1
1.09
Lousada, Pojedinačno Ž-ITF-POR-14A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:20
Hering, Katharina
Balancho, Barbara
2:0
6:0
6:0
-
-
-
1
1.01
09:05
Parres Azcoitia, Olga
Biolay , Sophia
2:0
6:1
6:3
-
-
-
1
3.20
06:50
Fonte, Maria Ines
Lukosiute, Andre
0:2
2:6
6:7
-
-
-
2
2.95
06:25
Cervino Ruiz, Celia
Robbe, Alice
2:1
5:7
6:3
6:4
-
-
1
4.05
05:00
Jorge, Francisca
Shvartsmann, Darya
2:0
6:2
6:3
-
-
-
1
1.15
05:00
Lohan, Sinead
Janicijevic, Selena
0:2
2:6
0:6
-
-
-
2
1.25
Istanbul, Pojedinačno Ž-ITF-TUR-29A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:15
Rakhimova, Kamilla
Cristian, Jaqueline Adina
2:0
6:2
7:6
-
-
-
1
1.40
07:10
Danilovic, Olga
Niemeier, Jule
2:0
7:6
6:1
-
-
-
1
1.40
05:55
Kostova, Elitsa
Kubareva, Anna
1:2
6:7
6:2
5:7
-
-
2
3.30
05:55
Ruse, Elena Gabriela
Herdzelas, Dea
2:1
6:4
2:6
7:5
-
-
1
1.14
05:15
Piter, Katarzyna
Kerkhove, Lesley
2:0
6:4
7:5
-
-
-
1
2.85
04:00
Ferrando, Cristiana
Koval, Vlada
0:2
4:6
4:6
-
-
-
2
1.85
04:00
Bandecchi, Susan
Hogenkamp, Richel
0:2
3:6
2:6
-
-
-
2
1.40
03:55
Zakharova, Anastasia
Ozgen, Pemra
0:2
3:6
2:6
-
-
-
2
1.45
Istanbul, Parovi Ž-ITF-TUR-29A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:10
Bandecchi S / Piter K
Caregaro M / Ferrando C
2:0
6:4
6:4
-
-
-
1
1.50
Saguenay, Pojedinačno Ž-ITF-CAN-06A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
08:50
Jebawy, Jasmin
Sugnaux, Tess
0:2
0:6
5:7
-
-
-
2
1.05
08:45
Murray, Samantha
Morvayova, Viktoria
2:1
6:3
1:6
6:3
-
-
1
1.09
18:30
Bui, Jada
Anderson, Robin
1:2
6:7
6:2
1:6
-
-
2
1.06
Stockholm, Pojedinačno Ž-ITF-SWE-04A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
08:40
Zhuravleva, Angelina
Malm, Olivia
2:0
6:4
6:0
-
-
-
1
1.03
08:10
Skachkova, Katsiaryna
Yasar, Melis
0:2
1:6
6:7
-
-
-
2
1.55
07:55
Wikander, Louise
Avanesyan, Elina
0:2
4:6
0:6
-
-
-
2
1.04
07:25
Orpana, Oona
Gustafsson, Agnes
2:0
6:0
6:3
-
-
-
1
1.01
07:25
Bakhmutkina, Polina
Cabaj Awad, Jacqueline
0:2
3:6
1:6
-
-
-
2
1.40
06:40
Gervais, Julie
Munozova, Anette
2:0
7:5
6:0
-
-
-
1
1.05
06:00
Genovese, Elaine
Haverlag, Isabelle
2:0
7:5
7:6
-
-
-
1
1.30
05:50
Saner, Julita
Allgurin, Ellen
2:0
6:3
6:1
-
-
-
1
3.05
04:30
Dahlstrom, Sara
Malygina, Elena
2:1
6:4
6:7
7:5
-
-
1
6.00
04:30
Jarlskog, Ida
Sall, Aminata
2:0
6:4
6:2
-
-
-
1
1.12
04:30
Radenkovic, Maja
Ostlund, Fanny
0:2
3:6
6:7
-
-
-
2
1.05
04:25
Carlsten, Victoria
Kaul, Maria Lota
2:0
6:2
6:2
-
-
-
1
1.80
Oslo, Parovi Ž-ITF-NOR-02A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
08:00
Dapkute I / Vojcinakova I
Hajkova K / Laboutkova A
2:0
6:3
6:3
-
-
-
1
2.70
07:20
Kazionova E / Popescu A
Hedrzak M / Jelen A J
2:1
6:7
6:2
10:1
-
-
1
1.22
07:15
Gurholt H / Stange I S
Flood E / Haseth L E
2:1
2:6
6:2
10:7
-
-
1
4.75
04:30
Ahti V / Vehvilainen L
Jastrzebska P / Nuudi M
0:2
1:6
3:6
-
-
-
2
1.25
Nanning, Parovi Ž-ITF-CHN-24A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
07:45
NG K Y / Savinykh V
MA S / Wang M
0:2
2:6
4:6
-
-
-
2
1.95
Nanning, Pojedinačno Ž-ITF-CHN-24A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
06:40
Shapatava, Sofia
Radwanska, Urszula
2:1
2:6
6:2
6:4
-
-
-
-
06:15
MA, Yexin
Xun, Fang Ying
0:2
1:6
1:6
-
-
-
2
1.22
05:20
Zhang, Ying
Naydenova, Aleksandrina
0:2
4:6
0:6
-
-
-
-
-
05:15
Zheng, Wushuang
Savinykh, Valeria
0:2
6:7
3:6
-
-
-
2
1.65
04:55
Gao, Xinyu
Xu, Shilin
0:2
4:6
6:7
-
-
-
2
1.55
04:50
Liu, Chang
Guo, Meiqi
0:2
4:6
3:6
-
-
-
2
1.65
03:00
Serban, Raluca Georgiana
Sekulic, Sarah Rebecca
2:0
6:1
6:3
-
-
-
1
1.25
03:00
Tauson, Clara
Laskutova, Ksenia
2:0
6:2
6:3
-
-
-
1
1.04
01:35
MA, Shuyue
LU, Jiaxi
2:0
6:3
6:0
-
-
-
1
1.20
23:45
Sun, Ziyue
Jakupovic, Dalila
0:2
2:6
4:6
-
-
-
2
1.16
23:05
Rodionova, Arina
Luangnam, Nudnida
2:0
6:0
6:4
-
-
-
1
1.14
23:05
Omae, Akiko
Gasanova, Anastasia
0:2
2:6
6:7
-
-
-
2
1.80
22:00
Lu, Jia-Jing
Uchijima, Moyuka
2:1
6:0
6:7
6:2
-
-
1
1.14
22:00
Feng, Shuo
Von Deichmann, Kathinka
Odgođeno
22:00
Mishina, Daria
Liu, Fangzhou
0:2
5:7
3:6
-
-
-
2
1.35
22:00
Bolkvadze, Mariam
Wei, Sijia
2:0
6:1
6:1
-
-
-
1
1.04
Antalya, Pojedinačno Ž-ITF-TUR-27A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
06:00
Petrovskaia, Vladislava
Aponasenko, Vasilisa
2:0
6:1
7:6
-
-
-
1
1.45
05:50
Younes, Kristin
Gram, Olivia
0:2
1:6
5:7
-
-
-
2
3.65
05:45
Taylor, Gabriella
Tilbuerger, Jantje
2:0
6:1
6:0
-
-
-
1
1.03
04:45
Seibold, Emily
Horvath, Adrienn
2:0
6:0
6:2
-
-
-
1
1.35
04:25
Anil, Cemre
Tikhonova, Anastasia
0:2
3:6
3:6
-
-
-
2
1.07
04:20
Drazic, Mariana
Rittberger, Sabrina
2:0
6:2
6:2
-
-
-
1
1.30
04:10
Pirok, Alexa
Shytkouskaya, Nika
0:2
3:6
3:6
-
-
-
2
1.04
03:00
Aksu, Ayla
Kruzhkova, Daria
0:2
1:6
2:6
-
-
-
2
3.15
03:00
Uslu, Ozlem
Turkmen, Doga
2:0
6:1
6:0
-
-
-
1
1.50
03:00
Dema, Viktoriia
Mogilnitskaya, Yana
1:2
1:6
6:2
1:6
-
-
2
5.50
03:00
Pepelyaeva, Veronika
Atay, Selina
2:0
6:3
6:2
-
-
-
1
1.01
Oslo, Pojedinačno Ž-ITF-NOR-02A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
05:20
Helgo, Malene
Pradova, Martina
2:0
7:5
6:2
-
-
-
1
1.14
05:05
Saar, Katriin
Yudanov, Marina
2:0
6:3
6:4
-
-
-
1
2.55
04:45
Helmi, Olga
Audenaert, Eline
2:1
6:0
6:7
6:0
-
-
1
1.25
03:00
Kanev, Kathleen
Laboutkova, Aneta
2:0
6:2
6:4
-
-
-
1
2.10
03:00
Vojcinakova, Ingrid
Kazionova, Ekaterina
0:2
0:6
1:6
-
-
-
2
1.18
03:00
Gambogi, Sara
Haseth, Lilly Elida
2:1
4:6
6:1
6:4
-
-
1
1.35
03:00
Meliss, Verena
Jelen, Aleksandra Julia
2:0
6:1
6:4
-
-
-
1
1.40
03:00
Popescu, Anna
Dapkute, Iveta
0:2
5:7
3:6
-
-
-
2
1.14
Szekesfehervar, Parovi Ž-ITF-HUN-05A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
04:55
Chernyshova M / Skamlova C
Marchetti G / Shinikova I
2:0
6:2
6:1
-
-
-
1
1.85
Bendigo, Pojedinačno Ž-ITF-AUS-13A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
01:40
Ashley, Laura
Cabrera, Lizette
0:2
1:6
1:6
-
-
-
2
1.02
23:35
Hon, Priscilla
Myers, Abbie
2:1
6:7
6:1
6:4
-
-
1
1.18
23:30
Jovanovic, Masa
Mcphee, Kaylah
0:2
2:6
1:6
-
-
-
2
1.18
23:20
Inglis, Maddison
Osaka, Mari
2:0
7:5
6:4
-
-
-
1
1.16
23:20
Kuwata, Hiroko
Lawless, Taylah
2:1
3:6
6:0
7:6
-
-
1
1.16
22:15
Zlochova, Zuzana
Sanders, Storm
0:2
1:6
1:6
-
-
-
2
1.80
21:00
Hozumi, Eri
Aiava, Destanee
1:2
7:6
6:7
1:6
-
-
2
1.60
20:25
Muhammad, Asia
Arakawa, Haruna
2:0
7:5
6:0
-
-
-
1
1.12
20:20
Woolcock, Belinda
Smith, Alicia
2:1
6:4
5:7
6:1
-
-
1
1.04
20:15
Mihalikova, Tereza
Rogowska, Olivia
1:2
6:7
6:3
3:6
-
-
2
1.20
19:00
Imanishi, Miharu
Elie, Jennifer
0:2
1:6
4:6
-
-
-
2
2.05
19:00
Marshall, Amber
Okamura, Kyoka
0:2
3:6
0:6
-
-
-
2
1.30
19:00
Hayashi, Erina
Tomic, Sara
0:2
6:7
0:6
-
-
-
2
2.35
19:00
Shimizu, Ayano
Parnaby, Alana
2:0
6:3
6:0
-
-
-
1
1.12
Bendigo, Parovi Ž-ITF-AUS-13A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
01:15
Bains N / Mihalikova T
Parnaby A / Smith A
2:0
6:1
6:1
-
-
-
1
1.25
Saguenay, Parovi Ž-ITF-CAN-06A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
utorak, 22.10
20:55
Collard M / Fernandez L A
Livianu J / Tanasescu M
2:0
6:2
7:5
-
-
-
1
1.30
Cucuta, Pojedinačno Ž-ITF-COL-03A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
utorak, 22.10
20:00
Osorio Serrano, Maria Camila
Carvajal, Mariana
2:0
6:1
6:0
-
-
-
1
1.01
Dallas, Parovi Ž-ITF-SAD-50A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
utorak, 22.10
18:05
Boren B / Kung L
Gamarra Martins I / Pedretti T G
0:2
0:6
3:6
-
-
-
2
1.80
Tenis - WTA
Elitni Trofej, Zhuhai, Kina, Skupina Kamelija
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
07:10
Kenin, Sofia
Riske, Alison
2:0
6:4
6:4
-
-
-
1
1.55
Elitni Trofej, Zhuhai, Kina, Skupina Azaleja
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
05:15
Vekic, Donna
Yastremska, Dayana
0:2
6:7
2:6
-
-
-
2
1.50
Elitni Trofej, Zhuhai, Kina, Skupina Ruža
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
03:10
Mertens, Elise
Sakkari, Maria
2:1
6:2
3:6
6:1
-
-
1
1.40
Elitni Trofej, Zhuhai, Kina, Parovi, Skupina Ljiljan
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
01:30
Duan Y-Y / Yang Z
Wang X / Zhu L
2:1
3:6
6:3
10:8
-
-
1
1.30
Snooker - Međunarodne
Liga Prvaka 2019/2020, Skupina 4
FT
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:35
Perry, Joe
Carter, Allister
1:3
2
1.95
10:35
Wilson, Kyren
Selt, Matthew
3:1
1
1.45
09:00
Donaldson, Scott
Carter, Allister
3:1
1
2.25
09:00
Dott, Graeme
Ford, Tom
3:2
1
1.80
07:20
Ford, Tom
Wilson, Kyren
2:3
2
1.55
07:15
Selt, Matthew
Perry, Joe
2:3
2
1.55
06:00
Carter, Allister
Dott, Graeme
2:3
2
1.85
05:55
Perry, Joe
Donaldson, Scott
1:3
2
2.30
Stolni Tenis - Međunarodne
Challenger Seriје, Tjedan 43, Sesija 2
FT
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:10
Putuntica, Andrei
Cheaib, Dauud
2:3
2
1.90
08:30
Happek, Sven
Horejsi, Miroslav
0:3
2
1.03
07:50
Sklensky, Miroslav
Levenko, Andreas
1:3
2
1.02
07:10
Kovacs, Sebestyen
Horejsi, Miroslav
0:3
2
1.04
06:30
Putuntica, Andrei
Romeu, Garcia Emilio
3:0
1
1.03
05:50
Levenko, Andreas
Cheaib, Dauud
1:3
2
2.10
05:10
Sklensky, Miroslav
Happek, Sven
2:3
2
1.35
04:30
Putuntica, Andrei
Kovacs, Sebestyen
1:3
2
3.95
03:50
Levenko, Andreas
Romeu, Garcia Emilio
3:0
1
1.04
03:10
Happek, Sven
Cheaib, Dauud
1:3
2
1.06
02:30
Sklensky, Miroslav
Horejsi, Miroslav
0:3
2
1.02
Kriket - Međunarodne
Kriket - Twenty 20 Svjetsko Prvenstvo 2020 Kvalifikacije, Skupina A
FT
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
06:10
Singapur
Kenya
0:1
2
2.65
02:00
Namibija
Bermudski Otoci
1:0
1
1.22
Kriket - Twenty 20 Svjetsko Prvenstvo 2020 Kvalifikacije, Skupina B
FT
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
06:05
Irska
Kanada
0:1
2
3.20
02:00
Oman
Nigerija
1:0
1
1.03
Kriket - Australija
Matador BBQs One-Day Cup
FT
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
02:00
W. Australia Warriors
Victorian Bushrangers
1:0
1
1.60
20:30
New South Wales Blues
Tasmanian Tigers
0:1
2
3.60
20:00
Queensland Bulls
West End Redbacks
0:1
2
2.25
Big Bash Liga (Ž)
FT
Tip
Kvota
utorak, 22.10
22:00
Melbourne Renegades (Ž)
Perth Scorchers (Ž)
1:0
1
1.95
Odbojka - Međunarodne
Liga Prvaka (M), Kvalifikacije
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
11:00
Mladost Brčko
SL Benfica
0:3
22:25
17:25
21:25
-
-
2
1.03
Odbojka - Južna Koreja
V Liga
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
06:00
Suwon Vixtorm
Seoul Woori Card Hansae
1:3
23:25
25:20
19:25
23:25
-
2
1.30
V Liga, Žene
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
06:00
Kgc (Ž)
Hyundai Hillst. (Ž)
1:3
25:23
14:25
19:25
19:25
-
2
1.55
Odbojka - Filipini
PVL, Women, Open Conference
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
02:00
Philippine Air Force (Ž)
Pacifictown Army (Ž)
3:1
28:26
25:20
26:28
26:24
-
-
-
Vaterpolo - Italija
Serie A1
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:30
Roma Nuoto
BPM Sport Management
5:16
1:3
2:3
1:5
1:5
-
2
1.70
Mali Nogomet - Međunarodne
Futsal Svjetski Kup Kvalifikacije, UEFA, Glavna runda, Skupina 5
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:30
Kazakstan
Albanija
4:0
1:0
-
1
1.12
Futsal Svjetski Kup Kvalifikacije, UEFA, Glavna runda, Skupina 3
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:00
Slovačka
Crna Gora
5:0
1:0
-
1
1.22
Badminton - Međunarodne
French Open 2019, Parovi
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:50
Maas J / Tabeling R
Rankireddy S / Shetty C
0:2
16:21
14:21
-
-
-
2
1.12
10:00
Chia A / Soh W Y
Choi S / Seo S J
2:0
21:17
21:15
-
-
-
1
2.55
09:50
Astrup Sorensen K / Skaarup Rasmussen A
Hoki T / Kobayashi Y
2:0
22:20
21:14
-
-
-
1
2.10
09:00
Lane B / Vendy S
Attri M / Sumeeth R B
2:1
21:19
20:22
21:15
-
-
1
2.25
08:10
Gideon M F / Sukamuljo K S
Di Z J/ Wang C
2:1
19:21
21:11
21:17
-
-
1
1.04
07:30
Bay-Smidt M / Moelhede L
Li J / Liu Y
0:2
13:21
11:21
-
-
-
2
1.04
French Open 2019, Žene Parovi
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:50
Kittiharakul J / Prajongjai R
Fruergaard M / Thygesen S
2:0
21:16
21:17
-
-
-
1
1.10
10:40
Efler L / Herttrich I
Dong W / Feng X
0:2
20:22
21:23
-
-
-
2
1.12
09:10
Chang Y N / Kim H R
Fukushima Y / Hirota S
0:2
20:22
10:21
-
-
-
2
1.40
07:15
Chen Q / Jia Y F
Akchurina A / Morozova O
2:0
21:13
21:12
-
-
-
1
1.01
06:30
HSU Y C / HU L F
Delrue D / Palermo L
2:1
21:11
22:24
21:12
-
-
1
1.70
05:50
Baek H N / Jung K E
Matsutomo M / Takahashi A
0:2
15:21
14:21
-
-
-
2
1.35
05:00
Chow M K / Meng Y L
Fankhauser N / Tabeling I
2:0
21:10
21:15
-
-
-
1
1.01
04:00
Supajirakul P / Taerattanachai S
Stoeva G / Stoeva S
1:2
21:17
10:21
17:21
-
-
2
2.05
Indonezija International Challenge 2019, Parovi
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:40
Cahyono A B / Isfahani M R P
Narongrit M / Phakjarung W
2:0
21:14
21:14
-
-
-
1
1.07
10:40
Chang Y J / Tee K W
Fikri M S / Maulana B
2:0
23:21
21:16
-
-
-
1
6.50
10:40
Chiang C-W / YE H W
Kang M H / Kim J H
0:2
14:21
11:21
-
-
-
2
1.02
10:00
Magnaye P G / Morada A
Karandasuwardi R / Swastedian R
2:0
21:18
21:18
-
-
-
1
6.00
10:00
Haryanto K A / Saputro R A
Abiyyu F M / Alfariz H
2:1
15:21
21:13
23:21
-
-
1
1.10
09:20
Dhanriano R / Mauthuthihona A R
Shia C K / Tan B H
0:2
18:21
15:21
-
-
-
2
1.14
08:40
Higashino K / Watanabe D
Riyanto K P / Yacob Y E Y
0:2
18:21
16:21
-
-
-
2
1.30
08:40
Chia W J / Man W C
Wiguna M K / Wuisan S I
2:0
21:12
21:17
-
-
-
1
1.08
08:00
HEE Y K T / Loh K H
Chen Z R / Cheng K W
2:0
21:17
21:19
-
-
-
1
1.10
07:20
Isriyanet T / Kedren K
Gustiawan H / Kristanto C
0:2
17:21
17:21
-
-
-
2
3.90
06:40
Escueta P J / Pantig P J
Mazlan A M / Wong T C
2:1
18:21
21:18
21:18
-
-
1
2.45
06:00
Carnando L R / Marthin D
Boon X Y / Yap Q S
2:0
21:10
21:18
-
-
-
1
1.02
05:20
Ferdinansyah D / Saputra Y E
Mohd Sani M A / Mohd Sani M A
2:0
21:9
21:17
-
-
-
1
1.16
04:40
NA S S / Wang C
Apriyanda M L A / Pamungkas Y
2:0
21:14
21:16
-
-
-
1
1.02
04:00
Mohd Ismail M S / NG C W
Febryto E R / Ranialdy F M
0:2
12:21
11:21
-
-
-
2
1.10
03:20
Gutama S K / Wijaya F
Fachrikar M / Syahnawi A
1:2
21:15
21:23
16:21
-
-
2
3.65
Indonezija International Challenge 2019, Žene parovi
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:40
Sari S M / Wong J Y C
Awanda A S / Bernadet P Z
1:2
11:21
21:18
14:21
-
-
2
1.22
10:00
Budiani D D S / Mayasari L T
Teoh M X / Yap L
1:2
21:17
15:21
13:21
-
-
2
1.22
10:00
Eoon Q X / Lim P Y P
Korepap C / Sudjaipraparat K
0:2
11:21
10:21
-
-
-
2
1.20
09:20
Leonardo A Y / Pomar T M
Hoshi C / Matsuda A
0:2
13:21
15:21
-
-
-
2
1.01
09:20
Matiho J V E / Pradisa B A
Putri V / Sukoco V A
1:2
20:22
21:19
20:22
-
-
2
1.10
08:40
LIN S / Maharani S A P K
Cindiani M I / Gani F V D
0:2
16:21
12:21
-
-
-
2
1.30
08:40
NG Q X / Siow D H S
Aulia N S / Suhana D H S
2:1
21:15
17:21
21:13
-
-
1
1.40
08:00
Mamahit M / Nadia T
LEE Y-H / Tung C-T
2:0
21:18
21:12
-
-
-
1
1.09
07:20
Chua H / Insyirah K
Barkah Y / Imanuela A
0:2
10:21
13:21
-
-
-
2
1.02
06:40
Saito N / Shinoya N
YAP R C / Yap Y
2:0
21:16
21:17
-
-
-
1
1.22
06:40
Jeong N E / Kim H J
Rumambi B M / Sahputri M C
2:0
21:9
21:16
-
-
-
1
1.14
06:00
Cheong A C Y / Lim C S
Kani S / Salsabila R V
2:0
21:14
23:21
-
-
-
1
1.60
05:20
Hazair N H / NG W W
Maharani A G L / Putri Sari R E
1:2
9:21
21:13
14:21
-
-
2
1.14
04:00
Mubarokah A / Nuraini A
Puspitasari H A / Putri A R
1:2
21:16
15:21
8:21
-
-
-
-
03:20
Marwah N V / Syaikah P
Chiang Y-H / Sun W P
2:0
21:11
21:15
-
-
-
1
1.03
French Open 2019, Žene
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
10:00
Tai, Tzu Ying
LI, Yvonne
2:1
21:7
13:21
21:12
-
-
1
1.01
09:00
Mariska, Gregoria
He, Bing Jiao
0:2
12:21
18:21
-
-
-
2
1.25
08:20
Okuhara, Nozomi
Han, Yue
2:0
21:15
21:11
-
-
-
1
1.12
08:10
Fitriani, Fitriani
Sung, Ji Hyun
Odgođeno
08:10
Fitriani, Fitriani
Yigit, Neslihan
2:0
21:17
21:12
-
-
-
1
1.14
06:30
Takahashi, Sayaka
Yamaguchi, Akane
0:2
12:21
17:21
-
-
-
2
1.50
05:50
Pornpawee, Chochuwong
Jindapon, Nichaon
2:0
22:20
21:17
-
-
-
1
1.80
05:00
Chen, Xiaoxin
Jaquet, Sabrina
2:0
21:15
21:11
-
-
-
1
1.05
04:00
AN, SE Young
Ongbumrungpan, Busanan
2:0
21:10
21:12
-
-
-
1
1.30
French Open 2019, Miješani Parovi
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
09:50
Christiansen M / Boeje A
Ahmad T / Kandow W O
2:0
21:14
21:18
-
-
-
1
2.75
07:30
Tang C M / Tse Y S
Jordan P / Oktavianti M D
0:2
17:21
15:21
-
-
-
2
1.50
06:40
Adcock C / Adcock G
Chopra P J / Siki Reddy N
2:0
21:13
21:18
-
-
-
1
1.40
05:40
Ponnappa A / Rankireddy S
SEO S J / Chae Y
0:2
17:21
18:21
-
-
-
2
1.20
04:50
Lamsfuss M / Herttrich I
Ellis M / Smith L
2:0
21:17
21:15
-
-
-
1
3.75
04:10
Hoki T / Nagahara W
Seidel M E / Linda E
2:1
23:25
21:19
21:19
-
-
1
1.14
French Open 2019
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
08:20
Wong, Wing Ki
Tsuneyama, Kanta
0:2
15:21
7:21
-
-
-
2
1.60
07:20
Jorgensen, Jan O
Jonatan, Christie
0:2
15:21
16:21
-
-
-
2
1.25
06:40
Misha, Zilberman
Antonsen, Anders
0:2
10:21
8:21
-
-
-
2
1.05
05:40
Srikanth, Nammalwar Kidambi
Chou, Tien Chen
1:2
21:15
7:21
14:21
-
-
2
1.20
04:50
Parupalli, Kashyap
Ng, Ka Long Angus
0:2
11:21
9:21
-
-
-
2
1.35
04:10
Nishimoto, Kenta
Verma, Sameer
2:1
20:22
21:18
21:18
-
-
1
1.45
Indonezija International Challenge 2019, Žene
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
08:00
Meilani Moningka, Gabriela
VU, Thi Trang
0:2
19:21
19:21
-
-
-
2
1.35
07:20
Vasigaran, Dharshinie
Batari, Maharani Sekar
0:2
10:21
20:22
-
-
-
2
1.05
06:00
Wardani, Putri Kusuma
Oie, Natsuki
2:1
11:21
21:18
21:11
-
-
1
4.15
05:20
Albo, Airah Mae Nicole
Jeon, Jui
0:2
11:21
10:21
-
-
-
2
1.02
04:40
Chua, Hui Zhen Grace
Fatmawati, Sri Fatmawati
1:2
15:21
21:19
18:21
-
-
2
1.16
04:40
Kim, NA Young
Tung, Ciou-Tong
2:0
21:12
21:14
-
-
-
1
1.02
04:00
Urushizaki, Mako
Widjaya, Stephanie
2:0
21:11
21:18
-
-
-
1
1.18
02:40
Lee, Ying Ying
Arumni, Nandini Putri
1:2
8:21
21:15
15:21
-
-
2
3.90
01:20
Kisona, S
Takahashi, Asuka
1:2
21:17
16:21
13:21
-
-
2
1.40
01:10
Insyirah, Khan
Widyaningrum, Asty Dwi
0:2
12:21
6:21
-
-
-
2
1.22
00:40
Choirunnisa, Choirunnisa
Lee, SE Yeon
2:1
21:13
14:21
21:12
-
-
1
3.10
00:40
Saito, Shiori
Dewi, Komang Ayu Cahya
2:1
9:21
21:15
21:14
-
-
1
1.07
00:00
Rahayu, Bening Sri
Hung, En-Tzu
1:2
21:13
13:21
14:21
-
-
2
2.45
23:20
Mizui, Hirari
Fatetani, Aisyah Sativa
2:0
21:14
21:14
-
-
-
1
1.05
22:40
Lee, Zii Yii
Eoon, QI Xuan
0:2
12:21
14:21
-
-
-
2
1.35
22:00
Sim, YU Jin
Winata, Aurum Oktavia
2:0
21:12
21:15
-
-
-
1
1.35
Indonezija International Challenge 2019
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
08:00
Yang, Yang
DWI Wardoyo, Chico Aura
0:2
13:21
13:21
-
-
-
2
1.12
07:20
Omoto, Shota
Yeoh, Seng Zoe
1:2
27:25
18:21
17:21
-
-
-
-
06:40
NG, Tze Yong
Harianto, Muh Asqar
2:0
21:15
21:15
-
-
-
-
-
06:00
Yulianto, Alberto Alvin
Misbun, Misbun Ramdan Mohmed
2:0
21:12
21:13
-
-
-
-
-
05:20
Setiabudi, Bobby
Woong, HA Young
1:2
17:21
21:19
13:21
-
-
-
-
04:40
LIM Chi Wing
Nugraha, Krishna Adi
0:2
20:22
14:21
-
-
-
-
-
04:00
Maulana, Panji Ahmad
Omoto, Daisuke
2:1
21:19
18:21
21:11
-
-
1
1.65
03:20
YU, Sheng PO
Leong, Jun Hao
1:2
18:21
21:19
16:21
-
-
2
1.30
03:20
Kim, Donghun
Adinata, Christian
0:2
17:21
19:21
-
-
-
2
3.10
02:30
Cupu, Gatjra Piliang Fiqihila
Teh, Jia Heng Jason
0:2
14:21
17:21
-
-
-
2
2.60
02:00
Zailani, Abdul Kadir
Tan, Jia Wei
2:1
12:21
21:19
21:17
-
-
-
-
02:00
Koh, Jia Wei Joel
Kuncoro, Sony Dwi
0:2
11:21
11:21
-
-
-
-
-
00:00
ALI Sadikin, Aidil Sholeh
Kurniawan, Nyoman Tryadnya Arya
2:1
12:21
22:20
21:13
-
-
1
1.70
23:15
Rumbay, Ihsan Leonardo Imanuel
Tan, Muhammad Elaf Wei
2:0
21:9
21:12
-
-
-
1
1.06
22:40
Shimono, Hashiru
Febriansyah, Muhammad
2:0
21:12
21:15
-
-
-
1
1.18
22:00
Nguyen, Tien Minh
Nugroho, Bagas Kristianto
2:0
21:15
21:18
-
-
-
1
1.25
Indonezija International Challenge 2019, Miješani Parovi
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
srijeda, 23.10
02:40
Leonardo A Y / Morada A
Mazlan A M / NG Q X
2:0
21:16
21:14
-
-
-
1
1.45
02:40
Putra A P R / Sahputri M C
Kusharjanto R N / Kusumawati L A
1:2
10:21
21:19
17:21
-
-
2
1.55
02:00
Wang C / Jeong N E
Midorikawa H / Saito N
0:2
18:21
17:21
-
-
-
2
1.90
01:45
Sompie F H / Sompie F E
Samosir R / Wiratama A
0:2
19:21
11:21
-
-
-
2
1.03
01:20
Ranialdy F M / Awanda A S
Urai T / Miyaura R
2:0
21:18
21:10
-
-
-
1
1.55
01:20
Sumanti Z J / Julimarbela H
HEE Y K T / Wong J Y C
2:1
21:9
22:24
21:19
-
-
1
2.65
00:40
Syahnawi A / Bernadet P Z
Viriyangkura T / Sudjaipraparat K
2:0
21:12
21:10
-
-
-
1
1.30
00:40
YU S P / Tung C-T
Ferdinansyah D / Kani S
0:2
13:21
15:21
-
-
-
2
1.14
00:00
Ramadiansyah A / Romadhini B F
NG J Y / Hazair N H
2:0
21:12
21:11
-
-
-
1
1.08
00:00
Hutomo T S C / Mayasari L T
Magnaye P G / Pomar Т М
0:2
17:21
19:21
-
-
-
2
1.30
23:20
Yamashita K / Shinoya N
Tololiu A T / Cahyaning D D
0:2
8:21
17:21
-
-
-
2
4.95
23:15
Chen Z R / Chiang Y-H
Saputro R A / Nuraidah T R
0:2
14:21
8:21
-
-
-
2
1.02
22:40
Alfarez M R / Ulhaq N A D
Vasigaran E / Vasigaran D
2:0
21:12
21:17
-
-
-
1
1.04
22:40
NA S S / Kim H J
Cheng K W / Sun W P
2:0
21:10
21:9
-
-
-
-
-
22:00
DO T D / Pham N T
Prihardika G A / Jamil I C S
0:2
5:21
12:21
-
-
-
2
1.75
22:00
Nugroho L A / Rumambi B M
Charoenkitamorn C / Korepap C
1:2
21:15
10:21
21:23
-
-
-
-
Molimo pričekajte...
Loading...