• Futboll2650
  • Hokej në Akull333
  • Tenis2530
  • Basketboll150
  • Hendboll291
  • Volejboll97
  • Sporte Motorrike52
  • Bejzboll181
  • Futboll Amerikan19
  • Regbi109
  • Bilardo23
  • Lojë me Shigjeta47
  • Futboll në Sallë45
  • Vaterpol25
  • Boxing15
  • MMA26
  • Florball17
  • Futboll Plazhi10
  • Beach Volley3
  • Çiklizëm82
  • Pingpong130
  • Futboll Australian2
  • Badminton367
  • Cricket30
  • Field Hockey15
  • Bowls14
  • Squash90

Rezultati

Futboll - Bregu i Fildishtë
Liga 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
11:30
Tanda
SC Gagnoa
Te shtyra
Futboll - Spanjë Amatorë
Tercera Division, Group 6
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
11:00
Novelda
Alzira
Te shtyra
06:00
Paterna Cf
Elche Cf Ilicitano
0:1
-
-
2
2.60
06:00
Villarreal C
FC Jove Espanol
4:0
-
-
1
1.55
Tercera Division, Group 10
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
11:00
Eçija Balompie
Antoniano
0:3
-
-
-
-
06:00
Rota CD
Arkos
2:1
-
-
-
-
05:30
Cd Gerena
Koria
1:1
-
-
X
3.05
Tercera Division, Group 13
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
11:00
Mar Menor
Ucam Murcia II
Te shtyra
11:00
Atletico Pulpileno
Lorca Deportiva Olimpico
Te shtyra
06:15
Ed Churra
Cf Castillo Huercal Overa
Te shtyra
06:00
Kartagjena II
Lorka
Te shtyra
04:00
Real Murcia II
Mazarron
Te shtyra
Tercera Division, Group 15
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
11:00
Club Deportivo Huarte
CD Pontellas
Te shtyra
Tercera Division, Group 12
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
07:00
CD Atletico Paso
Union Viera Cf
3:1
-
-
-
-
07:00
Ud San Fernando
Mensahero
2:0
1:0
-
1
1.75
07:00
Cd Union Puerto Del Rosario
Ud Lanzarote
2:3
-
-
-
-
07:00
Villa Santa Brigida
UD Gran Tarajal
2:4
1:1
-
2
4.25
Divizioni i Tretë, Grupi 11
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:30
Sd Formentera
Konstaniça
2:0
-
-
-
-
06:00
Majorka II
Binisalem
0:0
0:0
-
X
5.50
Tercera Division, Group 14
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:30
CF Trujillo
Moralo
2:2
-
-
-
-
06:00
Ud Fuente De Cantos
UP Plasencia
0:0
-
-
-
-
06:00
Olivenza CF
Extremadura UD B
2:2
1:2
-
X
3.15
Tercera Division, Group 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:00
Silva
UD Paiosaco
1:1
-
-
X
3.35
06:00
Deportivo La Koruna II
Alondras CF
4:1
-
-
1
1.45
Tercera Division, Group 2
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:00
SD Lenense
UD Llanera
1:1
-
-
-
-
06:00
Cd Covadonga
Cd Colunga
6:0
-
-
1
1.45
Tercera Division, Group 7
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:00
Atletico De Pinto
Cd Leganes B
1:2
-
-
2
2.65
05:30
Ad Alcorcon B
Carabanchel
1:2
-
-
2
3.00
05:30
Moratalaz
Pozuelo Alarcon
1:1
-
-
X
2.90
05:30
Villaverde Boetticher
RSD Alkala
0:0
0:0
-
X
3.05
05:30
EL Alamo
Rayo Vallecano B
3:2
-
-
-
-
05:30
Parla
Union Adarve
0:3
-
-
2
2.20
05:30
CD San Fernando De Henares
Dav Santa Ana
6:1
3:0
-
1
2.10
05:30
Torrejon
Trival Valderas
0:1
-
-
2
2.10
Tercera Division, Group 9
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:00
Alurin La Torres
Atletico De Porcuna CF
1:1
-
-
-
-
06:00
Atletiko Marça
Club Polideportivo Almeria
1:1
1:1
-
X
3.70
06:00
Cd Huetor Vega
Real Jean
0:2
-
-
-
-
06:00
Atletico Malagueno
El Ehido
3:3
2:0
-
X
4.50
06:00
Velez
Antekuera
1:4
-
-
-
-
Tercera Division, Group 16
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:00
Varea
SD Logrones
1:4
1:2
-
2
2.40
06:00
UD Logrones B
CA Vianes
4:0
-
-
1
1.30
06:00
Cd Calahorra
CD Berceo
3:0
-
-
-
-
Tercera Division, Group 18
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:00
Konkuense
Almagro CF
3:1
-
-
-
-
Tercera Division, Group 5
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:00
Pobla De Mafumet Cf
Vilafranka
1:0
0:0
-
1
2.40
06:00
San Cristobal CP
UA Horta
2:2
1:1
-
X
3.20
06:00
CE Manresa
Fc Santfeliuenc
2:0
0:0
-
1
2.70
Tercera Division, Group 3
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
05:45
CD Siete Villas
SD Solares Medio Cudeyo
0:0
0:0
-
X
3.05
Tercera Division, Group 4
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
05:30
CD Ariznabarra
Socied. C. D. Durango
3:1
-
-
1
5.75
05:15
Santutxu FC
Deportivo Baskonia
1:0
0:0
-
1
2.10
Futboll - Kroaci
HNL 2
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
10:30
Hajduk II
Dubrava
Te shtyra
Futboll - Norvegji
Divizioni i 2të, Grupi 2
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
10:00
Sotra
Fram Larvik
0:2
0:1
-
2
3.45
07:00
Mjolner
Alta
0:0
0:0
-
X
3.65
3. Division, Group 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:30
Alesund II
Romen
2:2
-
-
-
-
3. Division, Group 6
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:30
Gjellerasen
Skjervoi
1:1
-
-
X
5.25
Divizioni 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Strommen IF
IK Start
0:0
0:0
-
-
-
09:00
Kfum Oslo
Skeid Fotball
2:1
1:1
-
1
1.50
09:00
Nest-Sotra
Tromsdalen
2:0
1:0
-
1
1.50
09:00
Jerv FK
Raufoss Fotball
1:0
1:0
-
1
1.95
Divizioni i 2të, Grupi 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Egersund
Levanger
1:3
0:2
-
2
6.00
09:00
Kvik-Halden
Sola
4:0
2:0
-
1
1.22
09:00
Brattvag
Stjordals Blink
0:3
0:2
-
2
1.65
09:00
Hod
Bryne
2:1
2:0
-
1
1.75
3. Division, Group 5
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:00
Kongsvinger II
Verdal
2:2
-
-
X
5.75
07:00
Steinkjer
Raufoss 2
3:1
-
-
1
1.50
3. Division, Group 2
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
07:00
Lyn Toppfotball
Norild
4:2
2:1
-
1
1.07
3. Division, Group 3
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
07:00
Madla
Pors Grenland
4:0
0:0
-
1
2.10
Futboll - Turqi
Super Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
10:00
Ankaraguçu
Yeni Malatyaspor
0:4
0:3
-
2
2.65
Liga. TFF 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:30
Istanbulspor AS
Giresunspor
2:1
0:0
-
1
2.15
09:30
Bursaspor
Osmanlıspor FK
3:1
2:0
-
1
2.05
Futboll - Bjellorusi
Liga Vysshaya
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
10:00
Islosh
Shakhter Soligorsk
0:1
0:0
-
2
1.70
08:00
Slavia Mozyr
Energetik Bgu
2:2
2:1
-
X
3.55
Liga Pervaya
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
FC NFK Minsk
Smorgon
4:0
0:0
-
1
1.45
Futboll - Gjeorgji
Erovnuli Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
10:00
Vit Gjeorgjia
Dinamo Tbilisi
0:3
0:1
-
2
1.25
Futboll - Spanjë
La Liga 2
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
10:00
Real Oviedo
CF Elche
0:2
0:1
-
2
4.40
06:00
Albasete Balompie
Tenerife
0:4
0:2
-
2
3.15
La Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:00
Deportivo Alaves
FC Sevilla
0:1
0:1
-
2
2.05
06:00
SD Eibar
RCD Espanyol Barcelona
1:2
0:0
-
2
3.90
Primera Divizion Femra
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
07:00
Atletiko Madrid (F)
Sevilja (F)
3:0
-
-
1
1.12
07:00
Espanjol (F)
Valencia (F)
0:3
0:0
-
2
2.20
06:00
Rajo Valekano (F)
Barcelona (F)
1:1
-
-
X
10.50
06:00
Atletiko Bilbao (F)
Madrid Ccf (F)
3:0
1:0
-
1
1.22
Segunda B Grupi I
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:00
UD Ibiza Eivissa
Pontevedra CF
2:1
1:0
-
1
1.75
06:00
Celta de Vigo B
Marino Luanko
0:2
0:0
-
2
4.75
06:00
CD Atletico Baleares
UD San Sebastian Reyes
3:2
1:1
-
1
1.65
06:00
Sporting Gijon B
FC Coruxo
0:1
0:0
-
2
2.95
06:00
UD Melilla
LAS Rozas CF
0:0
0:0
-
X
3.05
06:00
Real Oviedo B
CF Rayo Majadahonda
2:2
1:1
-
X
2.95
06:00
Atletico Madrid B
UD Las Palmas Atletico
4:0
2:0
-
1
1.90
05:30
Getafe B
SCR Pena Deportiva
0:1
0:0
-
2
3.40
05:00
Atletico Madrid B
Las Palmas C
Te shtyra
Segunda B Grupi II
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:00
Unionistas CF
Haro Deportivo
2:1
2:0
-
1
1.75
Segunda B Grupi III
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:00
FC Andorra
SD Ejea
3:0
0:0
-
1
2.00
06:00
CD Ebro
Gimnastik
0:2
0:0
-
2
3.00
Segunda B Grupi IV
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
05:30
Marbella FC
Merida
3:2
1:1
-
1
1.95
05:00
Sevilla FC Atletico
Kadiz II
0:1
0:0
-
2
3.45
05:00
Granada CF B
CP Villarrobledo
2:1
0:0
-
1
2.05
Futboll - Belgjikë
Divizioni i Parë B, Faza e Parë
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
10:00
KSV Roeselare
Excelsior Virton
Te shtyra
First Division A
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:30
RSC Anderleht
Royal Antwerp FC
1:2
0:0
-
2
2.95
Futboll - Suedi
Divizioni 1 Jug
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
10:00
Landskrona Bois
Odevold
1:0
1:0
-
1
1.40
Allsvenskan
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Hamarbi
Goteborg
6:2
3:1
-
1
1.80
09:00
Haken
AIK
1:2
0:1
-
2
3.30
Superettan
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Brage
Dalkurd
3:1
1:1
-
1
1.90
Damallsvenskan, Women
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Koparbergs-G. (F)
FC Rosengard (F)
0:2
0:0
-
2
2.35
09:00
Djurgardens (F)
IF Limhamn Bunkeflo (F)
0:0
0:0
-
X
3.35
07:00
Pitea (F)
Vaksjo (F)
4:1
1:1
-
1
1.40
07:00
Vitsjo (F)
KIF Orebro (F)
1:0
0:0
-
1
1.90
Divizioni 2, Jug Svealand
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Sodertalje FK
Assyriska FF
1:5
0:3
-
-
-
Divizioni 1 Veri
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Akropolis
Linkoping Siti
0:0
0:0
-
X
3.75
09:00
Forvard
Bodens
1:3
1:2
-
2
3.35
09:00
Silvia
Team TG FF
3:1
1:0
-
1
2.00
09:00
Gefle
Nikoping
1:2
0:0
-
2
2.40
07:00
Umeaa FC
BK Karlstad
1:2
0:0
-
2
3.65
Divizioni 2, Norrland
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:00
IFK Ostersund
Gottne IF
2:0
0:0
-
1
1.45
08:00
IFK Timraa
Piteaa IF
2:5
0:4
-
2
2.20
Divizioni 2, Perëndim Gotaland
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:00
BK Asyriska
Prespa Birlik
1:0
0:0
-
1
2.30
Futboll - Ishujt Faroe
Premier Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
10:00
Vikingur
Argir
1:1
1:1
-
X
6.00
Futboll - Zvicër
Kupa Shveizer
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
10:00
Volhen
Luçern
0:4
0:0
-
2
1.30
09:30
FC Bassecourt
Rapersvil-Jona
0:3
0:1
-
2
1.65
09:00
Belinzona
Neushatel Ksamaks
1:2
0:1
-
2
1.45
08:30
Stade Nionais
Thun
0:1
0:1
-
2
1.40
NLA, Women
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
07:00
Bazel (F)
Ff Lugano 1976 (F)
2:1
-
-
-
-
Futboll - Azerbaixhan
Premier Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
10:00
Keshla FK
Sabajil
1:2
0:2
-
2
2.55
Futboll - Rusi
Premier Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:30
FK Tambov
CSKA Moskë
0:2
0:0
-
2
1.45
07:00
FC Orenburg
FC Rubin Kazan
2:1
0:0
-
1
2.05
PFL, Qendër
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
FC Khimki-M
FC Zorkij Krasnogorsk
1:5
-
-
2
2.05
PFL, Ural-Povolzhye
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Lada Togliati
Tjuemen
1:1
-
-
X
5.25
08:00
Lada Dimitrovgrad
Zenit Izhevsk
1:0
1:0
-
1
3.35
08:00
Zvezda Perm
Volga Ulyanovsk
2:1
1:1
-
1
2.20
07:00
Nosta Novotroitsk
Akron Toljati
0:1
0:1
-
2
2.60
06:00
FC Ufa-2
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
1:3
0:0
-
2
1.16
Liga e të Rinjve
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
07:00
Dinamo M. Të rinjtë
FK Ufa Të rinjtë
6:0
3:0
-
1
1.07
04:00
Krasnodar Të rinjtë
Samara K. Sovetov Të rinjtë
1:3
1:1
-
2
3.05
PFL, Perëndim
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
07:00
Veles Moscow
Leningradets
1:1
1:0
-
X
3.35
Futboll - Gjermani
Bundesliga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:30
TSG 1899 Hoffenheim
SC Freiburg
0:3
0:2
-
2
3.85
Liga 3.
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:00
Eintracht Braunschweig
FC Hansa Rostock
1:2
1:2
-
2
3.60
07:00
FC Ingolstadt 04
Hallescher FC
2:3
0:0
-
2
2.90
Bundesliga 2
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
07:30
SV Darmstadt 98
1. FC Nürnberg
3:3
1:2
-
X
3.40
07:30
VfL Bochum
SC Dynamo Dresden
2:2
0:0
-
X
3.70
07:30
FC Erzgebirge Aue
VfL 1899 Osnabruk
1:0
1:0
-
1
2.60
Futboll - Turqi Amatorë
2. Lig, Beyaz Grup
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:30
Inegolspor
Sançaktepe Beledije
1:0
0:0
-
-
-
09:30
Kirklarelispor
Zonguldak Komurspor
1:1
0:1
-
-
-
09:30
Manisa Büyükşehir Belediyespor
Hekimoglu Trabzon
6:3
3:1
-
-
-
09:00
Kurum Beledijespor
Gumushane
0:1
0:0
-
-
-
06:00
Korumspor
Gumushane
Te shtyra
Liga 3.Grupi 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:30
Silivrispor
24Erzincanspor
1:1
1:0
-
-
-
09:30
Sultanbeyli Belediyespor
Yomraspor
1:2
0:1
-
-
-
09:00
Duzcespor
Artvin Hopaspor
0:1
0:0
-
2
3.20
09:00
Tokatspor
Kizilçabolukspor
1:2
0:0
-
-
-
09:00
Cankaya FK
Erzin Belediyespor
1:0
0:0
-
-
-
09:00
Serik Belediyespor
Manisaspor
3:1
1:1
-
-
-
08:30
Yeni Orduspor Kulubu
Catalcaspor
1:3
0:0
-
-
-
08:30
Karakopru Belediye SK
Jeni Aksarajspor
1:0
0:0
-
-
-
06:00
Serik Belediyespor
Manisa Buyuksehir Belediyespor
Te shtyra
Liga 3. Grupi 2
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:30
Turgutluspor
Esenler Erokspor
1:0
0:0
-
-
-
09:30
Buyuk. Tepecikspor
1877 Alemdag Spor
2:1
1:0
-
-
-
09:00
Payasspor
Elaziz Belediyespor
2:2
1:2
-
-
-
09:00
Kozan Belediyespor
Erbaaspor
2:1
1:0
-
-
-
08:30
Kizrespor
Koçelispor
1:1
0:1
-
-
-
Liga 3. Grupi 3
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:30
Halide Edip Adivarspor
Diyarbakirspor AS
1:0
1:0
-
-
-
09:30
Golçukspor
Somaspor
0:1
0:0
-
-
-
09:30
Modafen Spor
Pazarspor
0:0
0:0
-
-
-
09:00
Nevsehir Belediye Spor
Osmanijespor
1:2
0:1
-
-
-
09:00
Muglaspor
Bayrampasaspor
0:1
0:0
-
-
-
09:00
Jozgatspor
Karacabey Birlikspor
1:2
1:2
-
-
-
08:30
Malatya Yesilyurt Belediyespor
Darıça Gençlerbirligi
1:4
1:2
-
-
-
08:30
Batman Petrolspor
Yeni Altindag Belediyespor
1:2
0:0
-
-
-
08:30
1954 Kelkit Belediyespor
Nazilli Bld
0:2
0:1
-
-
-
2. Lig, Kirmizi Grup
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Kastamonuspor
Bandirmaspor
1:2
0:2
-
-
-
08:30
Etimesgut Beledijespor
Bodrum Beledijesi
1:1
0:1
-
X
3.10
08:30
Sivas Belediye Spor
Kahramanmaraspor
1:1
0:0
-
-
-
08:30
Bayburt Idare Genclik
Kirsehir Belediye Spor
0:3
0:1
-
-
-
08:30
Elazigspor
Tuzlaspor
0:1
0:0
-
-
-
08:30
Van Buyuksehir Belediyespor
Kardemir Karabukspor
3:0
2:0
-
-
-
Futboll - Ugandë
Premier Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:30
Kampala Capital City Authority
Kietume
Te shtyra
Futboll - Oman
Liga e Omanit
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:30
Oman FC
Al Suwaiq
1:0
-
-
1
4.15
Futboll - Moldavi
Divizioni Kombëtar
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Sfintul
Dinamo Auto
1:0
0:0
-
1
1.20
Futboll - Angli
Premier Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
AFC Bournemouth
Everton FC
3:1
1:1
-
1
3.30
Çampionship
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
07:30
Barnsley FC
Leeds United
0:2
0:0
-
2
1.45
07:00
Huddersfield Town
Sheffield Wednesday
0:2
0:1
-
2
2.55
Futboll - Francë
Liga 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
FC Nantes
Stade de Reims
1:0
0:0
-
1
2.20
Kampionati Kombëtar U19, Grupi B
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
07:00
RC Strasbourg Alsace U19
Auxerre AJ U19
1:4
0:3
-
2
2.65
Kampionati Kombëtar U19, Grupi C
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
05:00
Girondins Bordeaux U19
Angers SCO U19
1:3
1:1
-
2
4.20
05:00
Trelissac Fc U19
EA Guingamp U19
2:1
-
-
-
-
Kampionati Kombëtar U19, Grupi D
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
05:00
As Cannes U19
OGC Nice U19
0:3
0:1
-
2
2.45
Futboll - Gjermani Regionalliga
Liga Rajonale Veri
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Oldenburg
Eintracht Norderstedt
3:1
2:0
-
1
1.75
09:00
Hanoversher
Droshtersen/Asel
1:0
0:0
-
1
2.90
08:00
Holstein Kiel II
Altona 93
4:2
2:0
-
1
1.55
08:00
St. Pauli II
Lüneburgb SK Hansa
0:1
0:0
-
2
2.75
Liga Rajonale Verilindje
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
FK Rot-Veis Esen Erfurt
Dinamo
2:1
0:1
-
1
1.65
07:30
Energji Kotbus
Mojselvitc
3:2
0:1
-
1
1.70
07:30
Altglieniçke
BSG Chemie Leipzig
3:2
1:1
-
1
1.70
07:30
Union Fyrstenvalde
Viktoria Berlin
2:2
0:0
-
X
3.30
07:30
Lishtenberg 47
Babelsbag
0:0
0:0
-
X
3.15
07:30
Germania Halberstadt
Bishofsverder
2:1
1:1
-
1
1.70
Liga Rajonale Perëndim
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Shalke 04 II
Fortuna Këln
1:0
1:0
-
1
2.10
Liga Rajonale Bavaria
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:00
Nuremberg II
Greuter Furth II
5:1
2:1
-
1
2.20
Bundesliga, Femra
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:00
1, FFC Frankfurt (F)
Jena (F)
4:2
1:2
-
1
1.05
08:00
Bayern Munich (F)
Leverkusen (F)
1:2
1:2
-
-
-
08:00
Esen-Shon. (F)
MSV Duisburg (F)
2:1
0:1
-
1
1.08
08:00
SC Freiburg (F)
Sand (F)
0:0
0:0
-
X
3.80
08:00
Volfsburg (F)
TSG 1899 Hoffenheim (F)
3:0
1:0
-
1
1.18
Bundesliga A për të rinj Veri/Verilindje
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:00
Hamburg U19
Union Berlin U19
1:1
0:0
-
X
4.15
Liga Rajonale Jug/Jugperëndim
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:00
Mainz 05 II
Gisen
1:3
1:0
-
2
3.75
Bundeslia 2, Femra
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:00
Arminia Bielefeld (F)
Mepen (F)
1:5
1:2
-
2
2.30
08:00
1 Ffc Frankfurt II (F)
Andernah 99 (F)
2:6
1:3
-
-
-
08:00
Klopenburg (F)
Borusia M'gladbach (F)
1:3
1:2
-
-
-
05:00
VfL Wolfsburg II (F)
Sarbryken (F)
3:1
0:0
-
1
1.45
05:00
Turbine Potsdam II (F)
FC Bayern Munchen II (F)
2:3
0:0
-
2
2.05
05:00
Verder Bremen (F)
FC Ingolstadt 04 (F)
2:0
0:0
-
-
-
05:00
TSG 1899 Hoffenheim II (F)
Gytersloh (F)
2:4
0:3
-
2
5.25
Bundesliga A për të rinj Jug/Jugperëndim
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
05:00
Offenbacher Kickers U19
Augsburg U19
2:2
1:1
-
X
3.75
Futboll - Itali
Seria A
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Brescia Calcio
Bolonja
3:4
3:1
-
2
2.05
09:00
Parma Calcio 1913 S.R.L.
Cagliari Calcio
1:3
0:2
-
2
3.60
09:00
Spal 2013
SS Lacio
2:1
0:1
-
1
5.75
06:30
Xhenoa CFC
Atalanta B.C.
1:2
0:0
-
2
2.10
Seria B
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Cosenza Calcio
Pescara Calcio
1:2
0:1
-
2
3.60
09:00
FC Crotone
Empoli
0:0
0:0
-
X
3.00
Serie A, Femra
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
CF Florentia (F)
Fiorentina Acf (F)
2:4
-
-
-
-
06:30
AS Roma (F)
A.C. Milan (F)
0:3
0:0
-
2
1.65
Serie C, Girone A
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
US Citta Di Pontedera
Novara Calcio
0:0
0:0
-
X
2.95
09:00
US Albinoleffe
US Pianese
0:0
0:0
-
X
3.10
09:00
Olbia Calcio 1905
US Alessandria Calcio 1912
0:3
0:1
-
2
2.35
09:00
Carrarese Calcio 1908
US Pistoiese 1921
2:1
0:1
-
1
1.75
09:00
Calcio Lecco 1912
Robur Siena
0:2
0:2
-
2
2.50
Serie C, Girone B
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
SS Sambenedettese Calcio
FC Arzignano Valchiampo
2:1
0:1
-
1
1.70
09:00
Imolese
Modena
0:1
0:1
-
2
2.80
09:00
Piaçenca Calcio 1919
Fermana FC
0:1
0:0
-
2
4.75
09:00
FC Sudtirol
Rexho Audake
0:3
0:1
-
2
3.20
Serie C, Girone C
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Paganese Calcio 1926
Virtus Francavilla Calcio
2:2
0:0
-
X
2.95
09:00
Ternana Calcio
SS Monopoli 1966
0:2
0:0
-
2
4.40
09:00
Calcio Catania
AS Viterbese Castrense
1:0
0:0
-
1
1.85
09:00
SS Teramo Calcio
Cavese 1919
2:0
1:0
-
1
1.85
Kampionati Primavera 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
05:00
Sasuola Të rinjtë
Lacio Të rinjtë
2:3
-
-
2
2.30
Futboll - Kazakistan
Premier Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
FC Astana
Shakhtyor Karagandy
2:1
0:1
-
1
1.40
09:00
FK Aktobe
FK Atyrau
3:2
1:2
-
1
2.50
09:00
Kairat Almati
Zhetysu Taldykorgan
4:1
3:0
-
1
1.70
08:00
FC Irtysh Pavlodar
Taraz
1:0
1:0
-
1
1.75
08:00
FC Ordabasy
Kaisar Kyzylorda
0:2
0:2
-
2
4.85
08:00
Tobol Kostanay
Okzhetpes Kokshetau
1:0
0:0
-
1
1.40
Futboll - Poloni
Liga III, Grupi 2
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Radunia Stezyca
Polonia Sroda
1:1
1:0
-
X
4.55
08:00
Baltik Kozalin
Jarota Jarocin
1:0
1:0
-
1
2.20
Klasa Ekstra
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
MKS Pogon Skzesin
LKS Lodz
1:0
0:0
-
1
1.65
Liga II
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
07:05
Zniçz Pruszkov
Gornik Leczna
1:2
1:1
-
2
2.40
Liga III, Grupi 4
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
07:00
Korona Kielce II
Hutnik Krakov
5:1
1:1
-
1
2.25
Liga I
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:45
Miedz Legnika
Olimpia Grudziadz
2:2
1:2
-
X
4.25
Ekstraklasa, Women
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:00
Mitech Zywiec (F)
Kkp Bydgoszcz (F)
2:1
-
-
-
-
05:00
MKS Olimpia Szczecin (F)
Medyk Konin (F)
0:5
-
-
-
-
Futboll - Afrika e Jugut
National First Division
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Jomo Kosmos
Real Kings FC
1:2
-
-
2
3.25
09:00
TS Galaxy FC
Richards Bay FC
Te shtyra
09:00
Ubuntu Kejp Taun
Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC
3:2
-
-
1
2.10
Premier Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Bloemfontein Selltik
Stelenbosh
2:1
0:1
-
1
2.05
09:00
Blak Leopards
Baroka FC
0:2
0:1
-
2
2.90
Futboll - Republika Çeke
Liga 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
FC Fastav Zlin
Sparta Pragë
0:2
0:2
-
2
1.75
09:00
MFk Karvina
Bohemians 1905
0:0
0:0
-
X
3.10
Divizioni i 1rë U19
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
05:00
M Boleslav U19
S Olomouc U19
1:1
0:0
-
X
3.75
CFL, Grupi A
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
04:30
FC Viktoria Plzen B
FC Mas Taborsko
1:1
1:1
-
X
3.55
04:15
FK Admira Praha
FK Kraluv Dvur
1:0
0:0
-
1
1.65
04:15
AC Sparta Prague B
FK Pribram B
2:0
2:0
-
1
1.16
MSFL
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
04:30
Fc Fastav Zlin B
FC Msa Dolni Benesov
6:3
3:0
-
1
1.35
04:15
Banik Ostrava B
Velke Meziriçi
4:2
3:1
-
1
1.30
04:15
Apos Blansko
Sk Sigma Olomouc B
3:1
2:0
-
1
2.50
04:15
Slovacko B
Viktoria Otrokovice
0:0
0:0
-
X
3.90
04:15
SC Unicov
FC Hlucin
0:0
0:0
-
X
4.65
FNL
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
04:15
Viktoria Zizkov
FC Hradec Kralove
1:2
0:2
-
2
2.90
CFL, Grupi B
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
04:15
FK Dukla Praha B
TJ Jiskra Usti N Orlici
2:1
0:1
-
1
1.65
Futboll - Danimarkë
Divizioni i 1rë
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Vejle
Hvidovre IF
3:0
0:0
-
1
1.60
08:00
HB Koge
Naestved
1:1
1:1
-
X
3.40
07:45
FC Roskilde
Nykobing FC
3:1
2:0
-
1
2.60
Super Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:00
Esbjerg FB
Randers
0:3
0:1
-
2
2.85
08:00
Lyngbi
FC Midtjylland
0:3
0:1
-
2
1.45
06:00
Aarhus GF
Alborg BK
3:0
2:0
-
1
2.35
Divizioni i 2-të, Grupi 2
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:00
FC Sydvest 05 Tonder
Jammerbugt FC
0:0
0:0
-
X
3.50
04:00
Thisted
Vejgaard BK
4:0
2:0
-
1
1.65
Elitedivisionen, Femra
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:00
Brondbi (F)
FC Thy - Thistedq (F)
1:1
-
-
X
11.25
08:00
Ballerup Skovlunde Fodbold (F)
Fortuna Hjorring (F)
1:4
-
-
2
1.12
Divizioni i 2-të, Grupi 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
07:00
Holbæk B&I
BK Frem
1:2
0:1
-
2
2.55
Futboll - Hungari
NB II
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Balmazujvarosi FC
Bekescsaba 1912 Elore
Te shtyra
Futboll - Angli Amatorë
Super Liga e Federates Femra
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Brajton & Hove Albion (F)
Çelsi (F)
1:1
0:0
-
X
7.50
09:00
Totenham Hotspur (F)
Liverpul (F)
1:0
1:0
-
1
2.70
07:30
Everon (F)
Bristol City (F)
2:0
2:0
-
1
1.80
07:30
Reading (F)
Manchester City (F)
0:2
0:1
-
2
1.65
Futboll - Brazil
Copa Paulista, Group 6
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Mirassol FC SP
Nacional
3:1
2:0
-
1
1.40
Copa Paulista, Group 7
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
CA Juventus SP
Komercial
1:1
1:0
-
X
2.65
Brazil Seria A
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
20:00
Ceara CE
Botafogo RJ
0:0
0:0
-
X
3.45
Futboll - Tanzani
Premier Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Ndanda FC
Mwadui FC
0:0
-
-
X
2.80
09:00
Tanzania Prisons
Ruvu Shooting
2:1
-
-
1
2.00
09:00
Alliance FC
Kagera Sugar
1:2
-
-
2
3.90
Futboll - Zimbabve
Premier Liga e FFutbollit
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Hwange Colliery FC
Highlanders
0:0
0:0
-
X
2.75
Futboll - Klube Ndërkombëtare
CAF Confederations Cup, Qualification
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Azam
Triangell Junajtid
0:1
-
-
2
6.75
Futboll - Zambia
Premier League
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Green Buffaloes
Mufulira Wanderers
1:0
0:0
-
1
1.95
07:00
Napsa Stars
Kansanshi Dynamos
1:0
-
-
1
2.35
Futboll - Iran
Azadegan League
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:45
Damash Gilan
Sanat Mes Kerman FC
0:0
0:0
-
X
2.95
08:45
Elmo Adab Tabriz
Sepidrood Rasht
0:2
0:0
-
2
2.20
08:30
Aluminium Arak Fc
Esteglal Kuzestan
1:0
1:0
-
1
1.90
08:30
Malavan Bandar Anzali
Kosheh Talei
2:3
0:1
-
2
2.65
08:30
Sorkhpooshan Pakdasht FC
Mes Rafsanjan
2:3
0:1
-
2
3.30
08:30
Arman Gohar Sirjan
Baderan Tehran
2:2
1:0
-
X
2.95
08:30
Niroje Zamini Tehran
Navad Urmia FC
1:1
0:0
-
X
3.10
08:00
Qashqai Shiraz
Fajr Sepasi Fc
0:2
0:2
-
2
3.05
Futboll - Austri
Bundesliga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:30
SK Rapid Vienë
FC Admira Wacker Modling
5:0
1:0
-
1
1.35
08:30
SCR Altash
SKN St. Polten
6:0
3:0
-
1
1.60
2. Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
04:30
FC Juniors OO
BV Linz
0:5
0:2
-
2
2.50
Futboll - Hollandë
Eredivisie
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:30
Feyenoord Rotterdam
ADO Den Hag
3:2
3:0
-
1
1.30
08:30
Herakles Almelo
Vilem II Tilburg
4:1
2:1
-
1
2.05
06:15
Zvolle
Valvijk
6:2
1:2
-
1
1.65
Tweede Divisie
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:30
Jong Sparta Rotterdam
Tec
3:1
-
-
1
2.10
Futboll - Rumani
Liga 2
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:30
FC Arges Pitesti
Rapid Bukuresht
0:2
0:0
-
2
2.50
04:30
FC UTA Arad
CS Mioven
1:1
1:1
-
X
3.40
Futboll - Armeni
Premier Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:15
Ararat Jerevan
FC Noah
1:0
0:0
-
1
2.00
Futboll - Estoni
Liga Premium
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:00
Mardu Linameskond
Tartu JK Tammeka
0:1
0:0
-
2
1.55
Liga Esi
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:00
FC Elva
Kohtla-Jarve JK Jarve
2:0
1:0
-
1
1.45
Futboll - Finlandë
Kakkonen, Group C
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:00
Jakobstads Bollklubb
Herkules
3:1
1:0
-
1
1.40
08:00
OLS Oulu
Rovaniemen Palloseura 2
3:1
1:1
-
1
3.60
Kakkonen,Group A
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:00
Sudet
JäPS
0:2
0:1
-
-
-
Ykkonen, Women
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
07:00
Pallokerho-35 Ry (F)
Vifk (F)
1:0
1:0
-
-
-
U20 SM
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:30
Kaapo U20
SJK Akatemia U20
2:3
1:1
-
-
-
06:00
If Gnistan U20
Mp Mikkelin U20
5:2
1:2
-
-
-
Futboll - Vietnam
Liga-V
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:00
Ha Noi FC
Vietel
5:2
0:2
-
1
1.25
07:00
Thanh Hoa
Than Kuang Ninh
1:3
0:1
-
2
2.65
06:00
Nam Dinh
TP HO Chi Minh
1:1
0:0
-
X
3.35
06:00
Binh Duong
Song Lam Nghe
1:5
0:3
-
2
3.25
V-League 2
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
04:30
Fo Hien
Hong Linh HA Tinh FC
1:4
1:3
-
-
-
Futboll - Kenia
Premier League
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:00
Kenya Com. Bank
Kisumu All Stars FC
0:0
0:0
-
X
3.55
08:00
AFC Leopards SC
Kariobangi Sharks
0:0
0:0
-
X
2.85
Futboll - Slloveni
Liga Prva
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:00
NK Triglav Kranj
Domzhale
2:3
1:1
-
2
1.45
Futboll - Tajlandë
Thai League 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:00
Chainat FC
Sukhothai FC
1:0
1:0
-
1
2.20
08:00
Prachuap FC
Kiangmai
2:0
1:0
-
1
1.55
07:00
PTT Rayong FC
Suphan Buri FC
2:0
0:0
-
1
2.70
07:00
Chiangrai United
Trat
3:1
1:0
-
1
1.45
Thai League 2
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:00
Army United FC
Samut Sakhon FC
4:1
1:0
-
1
1.35
08:00
Ubon Umt
Rayong Fc
0:2
0:0
-
2
1.60
07:00
Khonkaen FC
Thailand Honda FC
2:2
1:1
-
X
3.00
07:00
Nong Bua Pitchaya
Police Tero
0:2
-
-
2
2.35
Thai League 4
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:30
Hua Hin City
PTU Pathumthani FC
0:1
0:0
-
-
-
Futboll - Lituani
Liga 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:00
FK Minija
Dainava Alytus
2:1
0:0
-
-
-
Futboll - Kinë
Super Liga Kineze
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
07:35
Wuhan Zall FC
Dalian Yifang FC
1:0
0:0
-
1
2.40
05:30
Shanghai Shenhua
Tianjin Teda
0:3
0:2
-
2
4.55
Liga Kineze 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
07:30
Guangdong Southern Tigers FC
Shaanxi Chang An Athletic FC
0:1
0:1
-
2
3.75
China League Division 2
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
03:00
Qingdao Jonoon
Dalian Chanjoy
0:1
0:0
-
2
4.20
03:00
Bading Rongda
Zibo Cuju FC
0:1
0:0
-
2
1.35
03:00
Shenjang Siti
Hebei Elite FC
1:0
1:0
-
1
2.10
03:00
Inner Mongolia Caoshangfei FC
Xian Daxing Chongde
3:2
-
-
-
-
03:00
Yinchuan Helanshan
Beijing IT F.C
2:1
-
-
1
1.12
03:00
Jinlin Baijia FC
Qingdao Red Lions
2:0
0:0
-
1
2.35
03:00
Shanxi Xindu
Jiangsu Yancheng Dingli FC
0:1
0:1
-
2
1.15
03:00
Taizhu Juanda
Yanbian Beiguo
6:0
5:0
-
1
1.14
03:00
Zhejang Jiteng
Wuhan Three Towns FC
1:4
-
-
2
1.50
03:00
Hunan Billows
Yunnan Kunlu
0:0
0:0
-
X
3.00
03:00
Jangksi Linsheng
Lhasa Chengtou
1:0
0:0
-
1
1.15
03:00
Suzhou Dongwu
Nanjing Shaje
0:0
0:0
-
X
7.00
03:00
Hubei Chufeng Heli FC
Chengdu Better City
0:0
0:0
-
X
5.25
03:00
Sichuan Jiuniu
Fujian Tianxin
4:1
3:0
-
1
1.40
03:00
Shenzhen Kunpeng
Zhejiang Yiwu Mall
2:1
2:1
-
1
2.20
03:00
Guangxi Baoyun FC
Kunshan FC
1:0
-
-
1
4.35
Super League, Women
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
03:00
Vuhan Jiangda (F)
Beijing BG Phoenix FCi (F)
2:1
-
-
1
1.90
03:00
Changchun Dazhong Zhiye (F)
Henan Huishang (F)
3:1
1:1
-
1
1.35
03:00
Guangdong Huijun (F)
Shanghai Guotai Junan (F)
1:3
-
-
2
1.55
03:00
Jiangsu Suning (F)
Dalian Quanjian FC (F)
7:0
-
-
1
1.18
Futboll - Indonezi
Liga 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
07:30
Perseru Badak Lampung FC
PSM Makassar
1:1
0:1
-
X
3.35
04:30
Persipura Jaiapura
Persela Lamongan
2:0
1:0
-
1
1.55
04:30
Persija Xhakarta
Semarang
2:1
1:0
-
1
1.35
Liga 2
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
02:15
PSBS Biak
PSIM Yogyakarta
1:0
1:0
-
-
-
Futboll - Indi
Calcutta Premier Division
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
07:30
M.D. Mohun Bagan
Rainbow SC
1:0
0:0
-
-
-
Futboll - Uzbekistan
PFL
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
07:15
FK Kokand 1912
FC Bunyodkor
3:0
1:0
-
-
-
Futboll - Ukrainë
Premier Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
07:00
FC Mariupol
FC Olimpik Donetsk
1:1
1:0
-
X
3.05
Futboll - Chinese Taipei
Taiwan Football Premier League
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
07:00
Taipower
Taicheng Lions
3:1
1:1
-
-
-
07:00
Tatung FC
Hang Juen
3:2
1:2
-
-
-
Futboll - Portugali
Liga e Dytë
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:15
Academica De Coimbra
Nacional Madeira
1:2
0:1
-
2
2.50
Kampionati U19, Grupi i Veriut
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
05:30
CD Feirense U19
Porto U19
1:1
-
-
X
4.15
Futboll - Japoni
Liga 2 e Japonisë
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:00
Kagoshima United
Montedio Yamagata
0:3
0:3
-
2
2.25
05:00
Jokohoma FC
Omija Ardija
0:0
0:0
-
X
3.20
Liga 3 e Japonisë
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
05:00
Gamba Osaka U23
Jokohama
0:1
0:1
-
2
3.70
04:00
AC Nagano Parceiro
Fujieda MYFC
0:0
0:0
-
X
3.05
03:00
Blaublitz Akita
Kamatamare Sanuki
5:0
2:0
-
1
2.45
02:00
Fukushima United FC
Giravanz Kitakyushu
1:2
0:0
-
2
2.05
02:00
Azul Claro Numazu
Cerezo Osaka U23
4:0
1:0
-
1
2.45
01:00
Kataller Toyama
Grulla Morioka FC
5:0
2:0
-
1
2.10
00:00
Vanrure Haknohe
Raso Kumamoto
1:2
0:0
-
2
2.30
00:00
Gainare Tottori
SC Sagamihara
2:0
1:0
-
1
1.95
Japan Football League
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
05:00
Tokyo Musashino City FC
FC Imabari
1:3
0:0
-
-
-
04:00
Ryutsu Keizai University FC
Suzuka Unlimited FC
1:2
1:1
-
-
-
Nadeshiko League, Div. 1,Women
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
04:00
Urawa Red Diamonds (F)
Vegalta Sendai (F)
2:0
1:0
-
1
1.45
02:00
Inac Leonessa (F)
Albirex Niigata (F)
5:2
2:0
-
1
1.90
Nadeshiko League, Div 2, Women
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
02:00
Yokohama FC Seagulls (F)
Harima Albion (F)
2:1
0:0
-
-
-
Futboll - Suedi Amatorë
U19 Allsvenskan, Championship Round
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:00
Osters If U19
Djurgardens U19
1:2
1:0
-
2
2.10
Futboll - Korea e Jugut
Liga-K 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:00
Seongnam FC
Suwon Samsung Blue Wings
0:0
0:0
-
X
3.00
04:00
FC Seoul
Incheon United FC
3:1
0:1
-
1
1.85
04:00
Gangwon FC
Jeju United
2:0
2:0
-
1
1.90
K-League 2
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:00
Gwangju FC
Asan Mugunghwa FC
3:1
1:0
-
1
1.80
06:00
Ansan Greeners FC
FC Anyang
1:3
0:3
-
2
2.95
04:00
Buçeon
Suwon FC
1:1
0:1
-
X
3.25
Futboll - Singapor
Premier League
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
05:30
Albireks Nigata
Joung Lions
4:1
1:1
-
1
1.40
05:30
Gejlang
Hougang Junajtid
4:4
3:1
-
X
3.65
Futboll - Mjanmar
Liga Kombëtare
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
05:00
Jadanarbon
Chinland FC
6:2
-
-
1
2.25
05:00
Shan United FC
Rakhine United
4:1
0:0
-
1
1.10
05:00
Jangon Junajtid
Maguej FC
6:1
1:0
-
1
1.25
05:00
Southern Myanmar United
Dagon Fc
0:0
0:0
-
X
3.50
05:00
Ajejavadi Junajtid
Sagaing United
6:0
4:0
-
1
1.14
05:00
Zwekapin United
Hantharwady United
2:0
-
-
1
2.45
Futboll - Sllovaki
Liga 2
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
04:30
MSK Zilina B
FK Puchov
1:2
1:1
-
2
6.75
04:30
Samorin
Ruzhomberok II
0:1
0:0
-
2
2.30
04:30
FC Petrzalka 1898
FK Poprad
1:3
1:0
-
2
2.45
Futboll - Australi
Viktoria Premier Liga, Raundi Final
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
04:30
Avondale FC
Bentleig Grens
1:1
1:0
1:1 (4:5)
X
3.90
Premier Liga Kombëtare e Kuinzlandit, Raundi Final
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
04:00
Gold Kost Najts
Olimpik
2:1
1:0
-
1
1.90
NPL Queensland, Women
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
02:30
Moreton Bay United Jets (F)
The Gap FC (F)
2:1
0:1
-
-
-
Victoria Premier League, Women
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
01:30
Calder United Sc (F)
FC Bulleen Lions (F)
1:0
1:0
-
-
-
U20 Queensland National Premier League
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
01:30
Brisbane City U20
Lions FC U20
1:4
1:1
-
-
-
Northern NSW Premier League, Playoffs
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
01:00
Exhuorth
Maitland FC
2:0
0:0
-
1
2.50
Futboll - Hong Kong
Division 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
03:30
Sham Shui Po
Hong Kong FC
0:3
-
-
-
-
03:30
Golik North Distrikt
Resources Capital FC
0:1
0:0
-
2
1.35
03:30
Shatin
Uong Taj Sin
2:3
1:3
-
2
3.80
03:30
Wing Yee FT
Sauth Kina
3:3
2:0
-
X
3.75
03:30
Eastern District
Hoi King
2:0
0:0
-
1
2.75
01:30
Citizen
Drims
3:2
2:1
-
1
3.30
01:30
Icanfield
Central & Western
1:3
0:2
-
-
-
Premier League
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
02:30
LEE Man Warriors FC
Southern District Football Club
2:2
1:1
-
X
3.70
02:30
Hong Kong Rangers FC
Hapi
0:1
0:0
-
2
2.30
Futboll - SHBA
USL, Kampionat
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
22:30
Las Vegas Lajts
Fresno
3:1
1:1
-
1
3.40
22:30
Feniks Rejsing
La Galaksi II
Te shtyra
22:00
Orange County SC
EL Paso Locomotive FC
2:0
1:0
-
1
1.70
21:30
New Mexico United
Colorado Springs Switchbacks FC
3:1
1:0
-
1
1.45
20:30
San Antonio
OKK Energji
3:1
2:0
-
1
1.70
19:30
Tampa Bei
Atlanta United II
1:1
1:1
-
X
5.50
19:00
Hartford Athletic
Luisvill Siti
0:1
0:0
-
2
1.75
19:00
Indy Eleven
Betlehem Still
2:1
0:0
-
1
1.30
19:00
Pitsburg Riverhunds
Çarleston Bateri
1:0
0:0
-
1
1.75
Liga Kryesore e Futbollit
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
22:00
Vancouver Whitecaps FC
Houston Dynamo
2:1
0:0
-
1
2.45
19:30
Montreal Impakt
Sinsinati
0:1
0:1
-
2
5.25
19:30
Orlando City SC
New England Revolution
3:3
1:3
-
X
3.80
19:30
Philadelphia Union
Los Anxhelos
1:1
1:1
-
X
3.85
19:00
Atlanta United FC
Kolumbus Kru
1:3
1:0
-
2
6.25
USL, Liga Një
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
20:00
Sauth Xhorxhia Tormenta
North Texas SC
1:2
1:2
-
2
1.30
19:00
Lansing Ignite FC
Chattanooga Red Wolves SC
4:3
3:2
-
1
1.45
19:00
Riçmond Kikers
Forward Madison FC
0:1
0:1
-
2
2.95
NPSL Members Cup
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
20:00
Milauki Torrent
Detroit Siti
0:1
-
-
-
-
19:00
Nju Jork Kozmos
Michigan Stars FC
2:0
-
-
-
-
National Women's Soccer League
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
19:30
Washington Spirit (F)
Seattle Reign FC (F)
2:2
1:1
-
X
3.10
19:00
North C. Courage (F)
Orlando Prajd (F)
6:1
3:0
-
1
1.08
Futboll - Meksikë
Primera Divizion, Apertura
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
22:06
CF America
Unam Pumas
1:1
0:0
-
X
3.25
20:00
Leon
FK Huarez
3:1
0:1
-
1
1.35
20:00
Guadalajara Çivas
Atlas FC
1:0
0:0
-
1
1.95
Liga Ascenso, Apertura
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
22:00
Cimarrones De Sonora
Venados FC
2:1
0:1
-
1
2.75
20:00
CF Cafetaleros de Chiapas
Loros Universidad
1:1
0:0
-
X
3.10
Liga MX, Femra
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
20:00
CF Tigres Uanl (F)
Atletico San Luis (F)
4:0
2:0
-
1
1.09
Liga Premier
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
20:00
Deportivo Cafessa
Kafetaleros Kipas II
3:2
2:1
-
-
-
Futboll - Kosta Rika
Primera Division,Campeonato Invierno
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
22:00
Deportivo Saprissa
Universidad de Costa Rica
4:0
3:0
-
1
1.30
Futboll - Guatemalë
Liga Kombëtare, Apertura
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
22:00
CSD Xelaju MC
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
1:0
1:0
-
1
1.50
21:00
CD Malacateco
Deportivo Sanarate
2:0
1:0
-
1
1.45
Futboll - Honduras
Liga Kombëtare, Apertura
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
21:15
Vida
CD Honduras Progreso
3:0
-
-
1
1.85
Futboll - Peru
Primera Divizion, Klausura
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
21:00
Universitario de Deportes
Deportivo Binacional
2:0
1:0
-
1
2.05
18:45
Academia Cantolao
Univ. Çesar Valejo
1:0
1:0
-
1
2.55
Futboll - Nikaragua
Apertura
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
21:00
Las Sabanas
Managua Fc
4:1
3:1
-
1
5.75
Futboll - Kolumbi
Primera A, Clausura
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
20:45
Atletico Nacional Medellin
Kukuta Deportivo
2:3
2:1
-
2
7.25
18:30
CD La Equidad
Boyaca Patriotas FC
1:0
1:0
-
1
2.15
Futboll - El Salvador
Primera Divizion, Apertura
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
20:30
Sonsonate FC
Aguila
2:0
2:0
-
-
-
Futboll - Argjentinë
Primera B Nacional, Group B
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
20:00
Kuilmes
CA All Boys
3:1
1:1
-
1
1.80
Superliga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
19:00
Hurakan
CA River Pleit
0:4
0:3
-
2
1.45
Futboll - Bolivi
Liga Profesioniste e Bolivisë, Klausura
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
19:30
Sport Boys Warnes
Jorge Vilsterman
1:2
0:1
-
2
2.35
Futboll - Kili
Primera B, Torneo Transicion
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
19:00
Santiago Uanderers
Deportes La Serena
4:1
2:1
-
1
1.95
19:00
Santa Kruz
Barnekea
0:1
0:0
-
2
2.90
Futboll - Panama
Liga Panamena de Futbol, Apertura
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
19:00
Atletico Chiriqui
Arabe Unido
1:0
-
-
1
2.90
19:00
Tauro
CD Universitario
1:2
1:2
-
2
3.75
Futboll - Ekuador
Seria A
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
18:30
SD Aucas
Amerika Kuito
3:0
0:0
-
1
1.50
Futboll - Paraguaj
Primera Divizion, Klausura
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
18:30
Sol de Amerika
Guarani
0:1
0:1
-
2
2.40
Basketboll - Belgjikë
BLB, Group B
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Excelsior Brussels
Kangoeroes Basket
61:74
15:19
17:26
20:16
9:13
-
2
5.50
2nd Division
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Proximus Spirou Basket B
KON BC Gistel Oostende
65:50
-
-
-
-
-
-
-
Basketboll - Ndërkombëtare
FIBA Kampionati Botëror, Meshkuj
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:00
Argjentinë
Spanjë
75:95
14:23
17:20
16:23
28:29
-
2
1.55
04:00
Francë
Australi
67:59
-
10:14
21:16
25:13
-
1
1.85
Miqësore Klubesh
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:30
Tofas Bursa
Zalgiris Kaunas
95:100
25:19
25:32
31:22
14:27
-
-
-
06:00
Bk Zaporizhye
Sk Prometey
89:112
24:28
16:32
30:28
19:24
-
-
-
Basketboll - Filipine
UAAP
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
04:00
Adamson Falcons
Up Fighting Maroons
73:73
20:18
21:7
9:27
23:21
-
-
-
02:00
Nu Bulldogs
Ust Growling Tigers
70:70
16:21
15:9
21:17
18:23
-
-
-
Basketboll - Uruguaj
Liga Feminina
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
20:30
Hebraica Macabi (F)
Malvin (F)
75:84
23:23
21:25
11:13
20:23
-
-
-
Bejzboll - Japoni
Bejzboll Profesionist, Liga Qendrore
FT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
05:00
Çuniçi
Jokohama Dena B.
2:6
-
2
1.75
05:00
Hiroshima Tojo K
Tokio Jakult S.
7:8
-
2
2.20
01:00
Jomiuri Giants
Hanshin
6:5
-
1
1.45
Bejzboll Profesionist, Liga e Paqësorit
FT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
00:00
Hokaido Nipon-Ham Fighters
Fukuoka
7:5
-
1
2.35
00:00
Oriks Bufales
Tohoku Rakuten Golden Eagles
7:1
-
1
1.60
00:00
Saitama
Çiba Lote Marines
5:5
6:5
1
1.65
Bejzboll - Korea e Jugut
KBO League
FT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
01:00
LG Twins
Doosan Bears
10:4
-
1
1.60
01:00
Hanwha Eagles
Lotte Giants
1:7
-
2
1.55
01:00
SK Wyverns
KT Wiz
6:8
-
2
1.85
01:00
NC Dinos
Samsung Lions
6:1
-
1
1.70
Bejzboll - Meksikë
Liga Meksikane, Playof
FT
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
22:35
Toros de Tijuana
Acereros de Monclova
4:0
-
1
1.60
Bejzboll - SHBA
MLB
FT
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
21:10
Siatëll Marines
Çikago Uite Soks
1:1
2:1
1
1.90
21:07
Los Angeles Angels
Tampa Bei Rais
1:3
-
2
1.50
21:05
San Françisko Giants
Majami Marlins
2:4
-
2
3.10
20:10
Kolorado Rokiers
San Diego Padres
11:10
-
1
1.90
20:10
Arizona Diamandbaks
Sinsinati Reds
1:0
-
1
1.70
20:05
Texas Rangers
Okland Atletik
6:8
-
2
1.75
19:15
St. Luis Kardinals
Miluauke Brevers
2:5
-
2
2.75
19:15
Kasas Siti Rojals
Hjustos Astros
1:6
-
2
1.25
19:10
Nju Jork Mets
Los Anxhelos Dodgers
3:0
-
1
1.60
19:10
Kleveland Indians
Minesota Tuis
5:9
-
2
2.15
19:05
Filadelfia Fillies
Boston Red Sox
1:2
-
2
2.05
18:10
Detroit Tigers
Baltimore Orioles
3:3
8:4
1
1.80
Hokej në Akull - Suedi
Div 1 A
FT
P1
P2
P3
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Forshaga
Gripen HC Nykoping
2:1
0:0
2:1
0:0
-
1
2.15
SDHL Women
FT
P1
P2
P3
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:00
Djurgardens IF (F)
SDE Hockey (F)
1:3
0:2
0:1
1:0
-
2
7.25
Hokej në Akull - Austri
Young Stars League
FT
P1
P2
P3
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:30
SPG RB Salzburg / Ekz Të rinjtë
Vienna Capitals Silver Të rinjtë
3:4
1:2
0:1
2:1
-
2
3.55
Hokej në Akull - Gjermani
DEL
FT
P1
P2
P3
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:00
Pinguins Bremerhaven
Eisbaren Berlin
5:0
2:0
3:0
0:0
-
1
2.30
08:00
Grizzlys Wolfsburg
Schwenninger Wild Wings
5:3
2:1
1:1
2:1
-
1
1.60
Hokej në Akull - Rusi
VHL
FT
P1
P2
P3
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:00
HK Ryazan
Dizel Penza
0:0
0:0
0:0
0:0
0:0 (1:0)
X
3.85
08:00
Humo Tashkent
HK Torpedo Gorkii
1:1
0:0
0:0
1:1
1:1 (1:2)
X
5.25
07:00
Torpedo Ust Kamenogorsk
Sokol Krasnkoiarsk
2:2
1:2
0:0
1:0
2:2 (2:3)
X
3.55
MHL
FT
P1
P2
P3
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
07:00
Snezhnye Barsy Astana Të rinjtë
Avto Jekaterinburg Të rinjtë
0:3
0:2
0:0
0:1
-
2
1.50
06:00
Irbis Kazan Të rinjtë
Mamonty Yugry KM Të rinjtë
2:0
2:0
0:0
0:0
-
1
2.45
06:00
Mhk Dinamo St Petersburg Të rinjtë
Almaz Çerepovets Të rinjtë
0:3
0:0
0:1
0:2
-
2
4.20
06:00
Ska-Varyagi Të rinjtë
Loko Yaroslavl Të rinjtë
1:5
0:2
1:1
0:2
-
2
1.20
06:00
MHC Atlant Moscow Oblast Të rinjtë
Ska-1946 St Petersburg Të rinjtë
0:5
0:1
0:3
0:1
-
2
1.30
04:00
Tyumenskiy Legion Të rinjtë
Reaktor Nizhnekamsk Të rinjtë
2:8
1:2
0:2
1:4
-
2
1.55
03:00
Omskie Jastrebi Të rinjtë
Sputnik Almetievsk Të rinjtë
4:2
2:0
1:0
1:2
-
1
1.45
02:00
Sibirskie Snaiperi Të rinjtë
Ladia Togliatti Të rinjtë
5:1
1:0
2:0
2:1
-
1
1.65
02:00
Kuznetskie Medvedi Të rinjtë
Sarmaty Orenburg Të rinjtë
5:5
-
0:3
2:1
5:5 (5:6)
X
4.25
23:00
HC Taifun Të rinjtë
Russkie Vityazi Të rinjtë
3:1
0:0
2:0
1:1
-
1
3.25
23:00
Sahalinskie Akuly Të rinjtë
Kapitan Stupino Të rinjtë
2:1
2:0
0:0
0:1
-
1
3.00
KHL
FT
P1
P2
P3
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
03:00
HC Red Star Kunlun
Traktor Çeliabinsk
2:1
0:0
0:1
2:0
-
1
2.35
Hokej në Akull - Norvegji
Divizioni i 1rë
FT
P1
P2
P3
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
07:15
Nidaros Hockey
Gjoevik Hockey
3:6
1:3
2:1
0:2
-
2
2.25
06:00
Furuset IF
Haugesund
6:6
2:1
3:2
1:3
6:7
X
5.00
Hokej në Akull - Kazakistan
Kazakhstani Championship
FT
P1
P2
P3
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
07:00
Hc Almaty
Hc Kulager Petropavl
2:2
0:0
2:1
0:1
2:3
X
3.60
Hokej në Akull - Ndërkombëtare
Asian Hockey League
FT
P1
P2
P3
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
02:00
OJI Eagles
East Hokkaido Cranes
2:3
0:0
2:1
0:2
-
2
2.75
Tenis - ATP
Metz, Francë, Kualifikuese
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
10:30
Zverev, Mischa
Janvier, Maxime
Te shtyra
10:15
Otte, Oscar
Dubrivnyy, Artem
2:0
7:6
6:3
-
-
-
1
1.35
08:40
Lamasine, Tristan
Mahut, Nicolas
0:2
4:6
5:7
-
-
-
2
1.45
08:10
Lenz, Julian
Lestienne, Constant
2:1
4:6
6:3
7:5
-
-
1
3.35
05:35
Mayot, Harold
Menendez-Maceiras, Adrian
1:2
6:3
3:6
6:7
-
-
2
1.20
05:30
Bachinger, Matthias
Miedler, Lucas
2:1
4:6
6:4
6:3
-
-
1
1.50
04:00
Maden, Yannick
Guinard, Manuel
2:0
6:0
6:4
-
-
-
1
1.45
04:00
Granollers, Marcel
Olivetti, Albano
2:0
6:4
6:2
-
-
-
1
1.25
Shën Petersburg, Rusi, Kualifikuese
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:30
Gerasimov, Egor
Tabilo, Alejandro
2:0
6:0
6:4
-
-
-
1
1.25
09:00
Ivashka, Ilya
Tyurnev, Evgeny
2:0
6:1
6:2
-
-
-
1
1.30
08:30
Gulbis, Ernests
Weintraub, Amir
2:0
6:1
6:0
-
-
-
1
1.09
07:00
Safiullin, Roman
Troicki, Viktor
Te shtyra
06:05
Vasilenko, Alexander
Viola, Matteo
1:2
2:6
7:5
2:6
-
-
2
1.35
04:00
Dzumhur, Damir
Karatsev, Aslan
2:0
6:3
7:6
-
-
-
1
1.30
04:00
Karlovskiy, Evgeny
Rosol, Lukas
1:2
4:6
6:3
4:6
-
-
2
1.70
Tenis - ITF Meshkuj
Plaisir, Kualifikuese Teke M-FNT-FRA-17A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
10:05
Clark, Michael
Ajavon, Liova
0:2
1:6
1:6
-
-
-
-
-
10:00
Gales, Romain
Van Wijk, Max
2:0
6:0
6:2
-
-
-
1
1.55
09:55
Schott, Hugo
Ajavon, Liova
Te shtyra
09:35
Gheziel, Mehdi
Gaubert, Ethan
1:2
1:6
6:4
2:10
-
-
-
-
09:05
Cayre, Paul
Fassbender, Boris
0:2
1:6
4:6
-
-
-
2
2.75
08:55
Moret, Joris
Samuelsson, Christian
0:2
4:6
0:6
-
-
-
2
1.14
08:15
Garcian, Axel
Hofmann, Tim
2:0
6:3
6:2
-
-
-
1
1.07
08:05
Vylegzhanin, Nikolay
Bentekhici, Imrane
2:0
7:5
7:5
-
-
-
1
1.35
07:00
Faivre, Pierre
Chidekh, Clement
1:2
7:6
3:6
4:10
-
-
2
2.25
06:45
Meehan, Harry David
Antchandie, Herve
2:1
7:6
3:6
10:5
-
-
1
1.18
06:30
Smits, Glenn
Bouquet, Lucas
2:0
6:4
6:4
-
-
-
-
-
06:25
Aubriot, Alexandre
Hoeveler, Leon
2:0
6:2
7:5
-
-
-
-
-
05:20
Frost, Linus
Ramiaramanana, Lofo
2:0
6:2
6:0
-
-
-
-
-
05:00
Moraing, Oscar
De Schepper, Joeffrey
1:2
6:3
3:6
12:14
-
-
-
-
05:00
DA Lio, Tristan
Al-Duaij, Alexandre
2:0
6:3
6:0
-
-
-
-
-
04:40
Swaroop, Shiva
Boston, Matthew
2:0
6:4
6:3
-
-
-
-
-
03:30
Hornung, Marcel
Bouquier, Arthur
0:2
1:6
0:6
-
-
-
-
-
03:30
De Cuyper, Julien
Sanchez, Luca
0:2
2:6
0:6
-
-
-
-
-
03:30
Reymond, Arthur
Talimaa, Nikolaj
2:0
7:5
6:4
-
-
-
-
-
03:30
Bernabe, Arthur
Moysan, Mathis
0:2
2:6
1:6
-
-
-
-
-
Kankun, Teke M-FNT-MEK-22A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
10:00
Brymer, Gage
Rodriguez, Cristian
Te shtyra
Santa Margherita Di Pula, Çifte M-FNT-ITA-21A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:30
Bortolotti M / Turchetti N
Portaluri G / Tresca G
1:2
3:6
6:4
8:10
-
-
2
2.45
Mulhouse, Teke M-FNT-FRA-16A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:30
Rinderknech, Arthur
Added, Dan
1:2
6:7
6:2
3:6
-
-
2
2.20
Zlatibor, Kualifikuese Teke M-FNT-SER-05A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:30
Markovski, Obrad
HU, Xin
2:0
6:2
6:0
-
-
-
-
-
06:30
Malobabic, Luka
Kovac, Adam
0:2
2:6
1:6
-
-
-
-
-
05:00
Deari, Shendrit
Tosic, Nemanja
2:0
6:1
6:3
-
-
-
-
-
05:00
Banicevic, Igor
Wang, Kaiwei
2:0
6:3
6:1
-
-
-
-
-
05:00
Eskic, Relja
Obradovic, Dusan
0:2
0:6
1:6
-
-
-
-
-
05:00
Spasojevic, Stefan
Djuric, Branko
2:0
6:3
6:2
-
-
-
-
-
02:30
Stepanic, Patrik
Piper, Nikola
2:0
6:1
6:1
-
-
-
-
-
02:30
Radovanovic, Tadija
Keisidis, Christos
0:2
2:6
1:6
-
-
-
-
-
02:30
Nincevic, Frane
Spasic, Sreten
2:0
6:2
6:1
-
-
-
-
-
02:30
Mei, Mesa
Radovic, Sava
2:0
6:0
6:3
-
-
-
-
-
02:30
Horvat, Roko
Rajic, Dusan
2:0
6:2
6:3
-
-
-
-
-
02:30
Vukovic, Milos
Milojevic, Dusan
2:0
6:3
7:5
-
-
-
-
-
02:30
Draganic, Vasilije
Popovic, Mihailo
0:2
1:6
0:6
-
-
-
-
-
02:30
Zubac, Dimitrije
Mitrovic, Nikola
2:0
6:4
6:1
-
-
-
-
-
02:30
Biljesko, Domagoj
Kalenic, Luka
2:0
6:1
6:4
-
-
-
-
-
Tabarka, Kualifikuese Teke M-FNT-TUN-38A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:30
Eisinga, Cyrillius
Kilani, Majed
0:2
1:6
1:6
-
-
-
-
-
06:30
Mazzeo, Antonio
Knox, Alasdair
2:0
6:2
6:4
-
-
-
-
-
05:30
Gribling, Jacopo
Duggal, Yashdeep Singh
2:0
6:0
6:0
-
-
-
-
-
05:30
Searant, Rhys
Cordonnier, Gregorio
0:2
3:6
1:6
-
-
-
-
-
04:00
Giorgetti, Francesco
Dell'Elba, Vito
Te shtyra
04:00
Janis, Jason
Cizelj-Zivkovic, Stefan
1:2
7:5
2:6
6:10
-
-
-
-
04:00
Catani, Leonardo
Setodji, Thomas
0:2
4:6
2:6
-
-
-
-
-
04:00
Mahadevan, Arjun
Podzimek, Floris
2:0
6:0
6:3
-
-
-
-
-
04:00
Bronzetti, Alberto
Watson, Andrew Alexander
2:0
6:0
6:0
-
-
-
-
-
04:00
Canini, Alessandro
Okala, Noam
1:2
6:3
1:6
8:10
-
-
-
-
04:00
Larwig, Noel
Torski, Osman
0:2
2:6
2:6
-
-
-
-
-
04:00
Wunner, Matthias
Cundom, Julian
2:0
6:3
6:3
-
-
-
-
-
04:00
Bresciani, Lorenzo
Nemakal, Ajay Pruthvi
2:0
6:2
6:4
-
-
-
-
-
04:00
Martini, Ottaviano
Stuurman, Roland
0:2
5:7
6:7
-
-
-
-
-
04:00
Danilchenko, Ilarion
BEN Yaacoub, Hamza
2:0
7:5
6:1
-
-
-
-
-
04:00
Ryan, Joshua
Pereira, Miguel Fernando
0:2
4:6
2:6
-
-
-
-
-
04:00
Marino, Pietro
Liucci, Francesco
0:2
3:6
1:6
-
-
-
-
-
04:00
Schommer, Fred Olivier
Lucini, Federico
0:2
0:6
0:6
-
-
-
-
-
04:00
Nikolic, Milos
Wilson Baig, Euan
2:0
6:1
6:2
-
-
-
-
-
04:00
Inserra, Nicolo
Daaloul, Ons
2:0
6:0
6:1
-
-
-
-
-
Sevilje, Teke M-FNT-SPA-26A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
05:30
Luz, Orlando
Gutierrez-Ferrol, Sergio
2:0
6:2
6:1
-
-
-
1
1.60
Tabarka, Teke M-FNT-TUN-36A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
04:30
Echargui, Moez
Laurent, Thomas
0:2
0:6
1:6
-
-
-
2
1.55
Kajro, Teke M-FNT-EGJI-16A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
04:00
Voronin, Dimitriy
Vidal Azorin, Jose Fco
2:0
6:2
7:5
-
-
-
1
1.65
Brasov, Teke M-FNT-RUM-04A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
04:00
Ionel, Nicholas David
Krutykh, Oleksii
2:0
7:5
6:4
-
-
-
1
1.70
Antalja, Kualifikuese Teke M-FNT-TUR-21A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
03:30
Beresnev, Stepan
Ilkel, Berk
1:2
6:4
4:6
4:10
-
-
-
-
03:30
Brutscher, Tobias
Marko, Michal
0:2
1:6
1:6
-
-
-
-
-
03:30
Kargin, Kayra
Fiorentini, Andrea
0:2
4:6
0:6
-
-
-
-
-
03:30
Stoica, Vlad
Cepel, Kaan
2:0
6:2
6:2
-
-
-
-
-
03:30
Ozcelik, Bulut
Fekete, Janos
1:2
4:6
6:3
8:10
-
-
-
-
03:30
Alt, Joel Javier
Vanko, Tomas
2:0
6:2
6:0
-
-
-
-
-
03:30
Bilgin, Burak
Arinc, Kaya
2:0
7:5
6:2
-
-
-
-
-
03:30
Smolyakov, Gleb
Cole, Jett
0:2
2:6
5:7
-
-
-
-
-
Varna, Teke M-FNT-BULL-04A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
03:00
Galarza, Juan Ignacio
Folliot, Quentin
2:0
6:2
6:2
-
-
-
1
1.35
Targu Mures, Kualifikuese Teke M-FNT-RUM-05A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
03:00
Samosi, Peter
Mokry, Alex
1:2
7:5
4:6
6:10
-
-
-
-
03:00
Ilnytskyy, Svyatoslav
Stocker, Kyle
1:2
6:3
5:7
7:10
-
-
-
-
03:00
Popovic, Andrej
Vojinovic, Lazar
1:2
3:6
6:3
5:10
-
-
-
-
03:00
Allen, Louis
Stroe, Alexandru Ionel
2:0
6:3
6:2
-
-
-
-
-
Kairns, Kualifikuese Teke M-FNT-ASL-05A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
02:00
Chambers, Brenton
Johnson, Connor
1:2
2:6
6:0
8:10
-
-
-
-
01:30
Maher, Will
Sharma, Ashwin Ryan
2:0
7:6
7:6
-
-
-
-
-
01:30
Barclay, David
Braithwaite, Thomas
1:2
6:4
4:6
6:10
-
-
-
-
01:30
Sweeny, Dane
Smith, Jordan
2:0
7:6
6:3
-
-
-
-
-
01:30
Gaal, Corey
Kaldawi, Stephen
0:2
4:6
4:6
-
-
-
-
-
01:30
Bouzige, Moerani
Yamanaka, Taiyo
1:2
5:7
6:0
5:10
-
-
-
-
00:30
Ibrahim, James
Aley, Alex
2:0
6:3
6:1
-
-
-
-
-
00:30
Birrell, Cade
Papac, Tomislav Edward
1:2
3:6
6:4
9:11
-
-
-
-
00:30
Flores, Jesse
Jovanovski, Nicholas
2:1
3:6
6:2
10:4
-
-
-
-
00:25
Kelly, Dayne
Hobart, Daniel
2:0
6:3
6:4
-
-
-
-
-
00:15
Sitzoukis, Themi
Van Meter, Joseph W
2:1
2:6
7:6
10:8
-
-
-
-
22:00
Vujic, Stefan
Chambers, Brenton
1:2
3:6
6:3
9:11
-
-
-
-
22:00
Scheers, Matthew
Johnson, Connor
1:2
7:5
3:6
8:10
-
-
-
-
21:00
Maher, Will
Leffler, Matthew
2:0
6:2
6:1
-
-
-
-
-
21:00
Novakovic, Bosko
Smith, Jordan
0:2
3:6
3:6
-
-
-
-
-
21:00
Gaal, Corey
Alam Saiful, Sam
2:0
6:0
6:0
-
-
-
-
-
21:00
Power, Dylan
Sharma, Ashwin Ryan
0:2
1:6
0:6
-
-
-
-
-
21:00
Braithwaite, Thomas
Soussa, Jordan
2:0
6:2
6:2
-
-
-
-
-
21:00
Birrell, Cade
Moore, Ciaran
2:0
6:1
6:2
-
-
-
-
-
20:00
Hobart, Daniel
Kubo, Takahiro
2:0
6:2
6:0
-
-
-
-
-
20:00
Laubser, Ryan
Akay, Cihan
1:2
2:6
6:3
4:10
-
-
-
-
20:00
Gauci, Kyle
Meagher, Winter
0:2
3:6
1:6
-
-
-
-
-
20:00
Hoskins, Sam
Van Meter, Joseph W
0:2
0:6
1:6
-
-
-
-
-
20:00
Aley, Alex
Shtengelov, Alexey
2:0
7:5
6:0
-
-
-
-
-
20:00
Jovanovski, Nicholas
Osborne, Zac
2:0
7:6
6:1
-
-
-
-
-
20:00
Sitzoukis, Themi
Naumovski, Mason
2:1
4:6
6:1
11:9
-
-
-
-
Shimkent, Teke M-FNT-KAZ-07A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
01:00
Davydov, Ivan
Igoshin, Alexander
2:0
7:6
6:2
-
-
-
-
-
Nançang, Kualifikuese Teke M-FNT-KIN-14A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
22:00
Han, Cheng
Chilakalapudi, Tarun Anirudh
2:1
3:6
7:6
11:9
-
-
-
-
22:00
Jagani, Tejas
Kunsuwan, Natthasith
0:2
0:6
1:6
-
-
-
-
-
22:00
Hiramatsu, Shinnosuke
Zhang, Xiaoyang
2:0
6:0
6:0
-
-
-
-
-
22:00
YU, Bingyu
Zou, Weibowen
2:0
6:4
6:4
-
-
-
-
-
22:00
Chiu, Yu Hsiang
Yang, Zijiang
2:0
6:1
7:5
-
-
-
-
-
22:00
Zhang, Changli
Kaza, Vinayak Sharma
0:2
5:7
3:6
-
-
-
-
-
22:00
Sincharoenwattana, Supaset
Zeng, Yaojie
0:2
2:6
2:6
-
-
-
-
-
22:00
Hung, Jui-Chen
Mingzhou, Zhou
2:1
3:6
6:4
10:4
-
-
-
-
22:00
Sharma, Arpit
Feng, Ruiyang
2:0
6:1
6:0
-
-
-
-
-
22:00
Xie, YU Lun
Sekhar, S Prithvi
0:2
1:6
0:6
-
-
-
-
-
22:00
Liu, HU
Sincharoenwattana, Nutdanai
2:0
6:1
6:0
-
-
-
-
-
22:00
JI, Ang
Mugelli, Pietro
1:2
6:0
3:6
7:10
-
-
-
-
22:00
Zhang, Xiaonan
Loganathan, Yeswanth
0:2
4:6
1:6
-
-
-
-
-
22:00
Guo, Tianjia
LI, Jianhui
0:2
1:6
1:6
-
-
-
-
-
22:00
Bhardwaj, Mohit
Beniwal, Amit
0:2
4:6
6:7
-
-
-
-
-
22:00
Chen, Kuan YU
Yin, Bang Shuo
0:2
4:6
3:6
-
-
-
-
-
22:00
Zhang, YI Wei
Tang, Sheng
0:2
1:6
1:6
-
-
-
-
-
22:00
Chen, Liran
Ohmarak, Mungmun
2:0
6:3
6:0
-
-
-
-
-
22:00
Wang, Yukun
Zeng, Sida
0:2
4:6
4:6
-
-
-
-
-
22:00
Gaurang, Gaurang
Zhuo, Shenglin
1:2
3:6
6:1
9:11
-
-
-
-
22:00
Singh, Jagmeet
Sheng, Jianhao
2:0
7:5
6:4
-
-
-
-
-
22:00
LI, ZI Ang
Meng, Hong
2:0
6:2
6:1
-
-
-
-
-
22:00
Sun, Meng
SU, Chuanqi
0:2
2:6
0:6
-
-
-
-
-
Tenis - Kupa Davis
Çifte të Kombinuara të Kupës Dejvis, Grupi I-IV
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
10:00
Martinez L D / Maytin R
Escobar G / Hidalgo D
0:2
4:6
4:6
-
-
-
2
1.80
09:00
Cuevas M / Cuevas P
Estrella Burgos V / Hardt N
2:0
6:4
6:3
-
-
-
1
1.22
07:00
Basic M / Brkic T
Lehecka J / Machac T
Te shtyra
07:00
Basic M / Brkic T
Lehecka J / Vesely J
2:0
7:6
6:3
-
-
-
1
1.80
05:00
Balazs A / Fucsovics M
Molchanov D / Stakhovsky S
2:1
7:6
3:6
6:3
-
-
1
1.90
23:30
Wong H K / Yeung P L
Hsieh C-P / Yang T-H
0:2
3:6
2:6
-
-
-
2
1.05
23:00
Fahresi A / Susanto A
Daniell M / Venus M
Te shtyra
23:00
Susanto A / Susanto D A
Daniell M / Venus M
0:2
0:6
2:6
-
-
-
2
1.02
22:00
Gong M-X / Zhang Z
NAM J S / Song M-K
2:0
7:6
7:6
-
-
-
1
1.70
Kupa Davis, Ndeshje Teke, Grupi I-IV
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:40
Basic, Mirza
Vesely, Jiri
2:0
7:6
6:3
-
-
-
1
2.85
07:30
Fucsovics, Marton
Stakhovsky, Sergiy
1:2
7:5
3:6
6:7
-
-
2
3.25
02:35
Zhang, Zhizhen
Nam, Ji Sung
Te shtyra
00:45
Yeung, Pak Long
Jung, Jason
Te shtyra
00:45
Kai, Wai YU
Tseng, Chun Hsin
0:2
2:6
5:7
-
-
-
-
-
00:10
Susanto, David Agung
Rai, Ajeet
Te shtyra
00:10
Fahresi, Ari
Rai, Ajeet
2:1
6:3
2:6
10:7
-
-
-
-
00:00
LI, Zhe
Kwon, Soon Woo
Te shtyra
00:00
Bai, Yan
Kwon, Soon Woo
0:2
3:6
4:6
-
-
-
-
-
Tenis - Turne
Stamboll, Turqi
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:30
Humbert, Ugo
Istomin, Denis
2:0
6:2
6:2
-
-
-
1
1.35
Banja Luka, Bosnja & Hercegovina
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:00
Griekspoor, Tallon
Nagal, Sumit
2:0
6:2
6:3
-
-
-
1
2.35
Skzeçin, Poloni
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:00
Andreozzi, Guido
Kovalik, Jozef
1:2
7:6
2:6
4:6
-
-
2
2.35
Shangai, Kinë
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
00:30
Uchiyama, Yasutaka
Wu, Di
2:0
6:4
7:6
-
-
-
1
1.40
Shangai, Kinë, Çifte
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
23:00
GAO X / Sun F
Polmans M / Puodziunas S
2:1
2:6
6:4
10:7
-
-
1
1.95
Keri, SHBA, Çifte
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
18:20
Bangoura S / Mmoh M
Lovett K / Paul T
Te shtyra
Tenis - ITF Femra
Santa Margerita Di Pula, Teke F-FNT-ITA-23A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:30
Rus, Arantxa
Cocciaretto, Elisabetta
2:1
6:3
6:7
6:4
-
-
1
2.20
Santa Margerita Di Pula, Çifte F-FNT-ITA-23A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:30
Cappelletti M / Delai M
Contreras Gomez F / Scholl C
0:2
4:6
1:6
-
-
-
2
1.40
St. Poelten, Teke F-FNT-AUT-01B
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:00
Jani, Reka-Luca
Ormaechea, Paula
1:2
6:2
3:6
3:6
-
-
2
1.65
Frydek Mistek, Teke F-FNT-ÇEK-10A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
05:00
Gorgodze, Ekaterine
Gerlach, Katharina
2:0
6:1
7:6
-
-
-
1
1.95
Keuta, Teke F-FNT-SPA-19A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
04:30
Mishina, Daria
Shalimova, Ekaterina
1:2
4:6
6:1
1:6
-
-
2
2.50
Sekersfehervar, Teke F-FNT-HUN-04A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
04:00
Berberovic, Nefisa
Njiric, Silvia
2:1
4:6
6:4
7:5
-
-
1
2.15
Kajro, Teke F-FNT-EGJI-16A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
04:00
Samir, Sandra
Ostlund, Fanny
0:2
3:6
4:6
-
-
-
2
2.80
Foksani, Teke F-FNT-RUM-04A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
04:00
Schaeder, Laura
Mitu, Cristina-Andreea
2:0
6:2
6:2
-
-
-
1
3.05
Aning, Kualifikuese Teke F-FNT-KIN-21A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
03:45
NI Ma, Zhuoma
Zhang, Ziyu
2:0
6:2
6:4
-
-
-
-
-
03:10
Zhao, Cong Ying
Dong, Hongding
2:0
6:4
6:4
-
-
-
1
1.22
03:05
HE, Jiaying
Chen, Meng YI
2:0
7:6
7:5
-
-
-
1
1.40
02:10
Zhao, Mengtong
Zhu, Jiayun
0:2
5:7
1:6
-
-
-
2
1.18
01:55
Kobayashi, Honoka
Wang, Shuoran
2:0
6:4
7:5
-
-
-
-
-
01:45
Zhu, Yiwendan
Verner, Holly
0:2
1:6
1:6
-
-
-
2
1.05
01:45
Xiao, Zheng Hua
Zhang, Yitong
2:0
6:2
6:1
-
-
-
-
-
23:40
XU, Jiayu
Luo, Yuxuan
2:1
6:1
4:6
10:7
-
-
-
-
23:40
Chen, AI QI
Sadiq, Soha
0:2
1:6
6:7
-
-
-
2
2.15
23:30
Wang, Junsai
YI, Xin
2:1
6:1
4:6
12:10
-
-
-
-
23:25
Cao, Yueliang
Zhang, Yuxin
0:2
3:6
6:7
-
-
-
2
2.15
22:00
SU, Ling
Zhao, Cong Ying
0:2
2:6
4:6
-
-
-
2
1.18
22:00
Zhang, Min
Chen, Meng YI
0:2
2:6
1:6
-
-
-
2
1.16
22:00
Dong, Jia YI
Zhang, Ziyu
0:2
0:6
3:6
-
-
-
-
-
Antalja, Kualifikuese Teke F-FNT-TUR-22A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
03:30
Norin, Fanny
Shytkouskaya, Nika
0:2
1:6
1:6
-
-
-
-
-
03:30
Ten, Margarita
Atay, Selina
0:2
0:6
1:6
-
-
-
-
-
03:30
Spaka, Patricija
Glantz, Lola Mireille
2:0
6:2
6:1
-
-
-
-
-
03:30
Gustafsson, Agnes
Wildgruber, Anja
0:2
3:6
3:6
-
-
-
-
-
Shimkent, Teke F-FNT-KAZ-07A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
01:00
Zakharova, Anastasia
Zhuravleva, Angelina
2:0
6:2
6:2
-
-
-
1
1.14
Reding, Teke F-FNT-SHBA-30A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
23:00
Sebov, Katherine
Parks, Alycia
0:2
4:6
5:7
-
-
-
2
3.20
21:00
Talaba, Gabriela
Hart, Jada Myii
2:0
6:3
6:2
-
-
-
1
1.35
Kairns, Kualifikuese Teke F-FNT-ASL-09A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
23:00
Stuart, Amelia
Ah San, Noelleda
0:2
4:6
2:6
-
-
-
-
-
23:00
Symons, Olivia
Sun, Cyan
2:1
6:1
2:6
10:5
-
-
-
-
23:00
Prescott, Sarah
Djani, Lauren
2:0
7:5
6:0
-
-
-
-
-
23:00
Lai, Shante
DI Tommaso, Chiara
0:2
1:6
2:6
-
-
-
-
-
22:00
Chikaraishi, Yui
Barbir, Natalie
2:1
6:2
4:6
10:7
-
-
-
-
22:00
Barry, Monique
Richter, Tully
2:0
6:1
6:2
-
-
-
-
-
22:00
Liu, Mary Ann
Djamshidi, Nakisa
2:1
6:2
3:6
10:8
-
-
-
-
22:00
Parke, Darcy
Pratt, Nessa
2:0
6:3
7:6
-
-
-
-
-
Aning, Teke F-FNT-KIN-20A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
22:00
Oliynykova, Oleksandra
Kulambayeva, Zhibek
0:2
3:6
5:7
-
-
-
2
2.45
Tenis - WTA
Zhengzhou, Kinë
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
07:45
Pliskova, Karolina
Martic, Petra
2:0
6:3
6:2
-
-
-
1
1.45
Zhengzhou, Kinë, Çifte
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:00
Melichar N / Peschke K
Wickmayer Y / Zidansek T
2:0
6:1
7:6
-
-
-
1
1.45
Nançang, Kinë, Çifte
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
05:15
Wang X / Zhu L
Peng S / Zhang S
2:0
6:2
7:6
-
-
-
1
3.50
Nançang, Kinë
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
04:00
Rybakina, Elena
Peterson, Rebecca
0:2
2:6
0:6
-
-
-
2
1.55
Tokio, Japoni, Kualifikuese
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
01:25
Diyas, Zarina
Okamura, Kyoka
2:0
6:1
6:2
-
-
-
1
1.07
23:50
Samsonova, Ludmilla
Tomova, Viktoriya
1:2
6:3
0:6
4:6
-
-
2
1.75
23:35
Naito, Yuki
Han, Xinyun
1:2
3:6
6:4
1:6
-
-
2
1.95
22:00
Kawa, Katarzyna
Flink, Varvara
0:2
1:6
6:7
-
-
-
2
2.00
22:00
Osuigwe, Whitney
Gibbs, Nicole
0:2
4:6
3:6
-
-
-
2
1.50
22:00
Cornet, Alize
Nara, Kurumi
2:1
6:7
7:6
6:2
-
-
1
1.30
Seul, Kore, Kualifikuese
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
01:00
Bogdan, Ana
Arruabarrena-Vecino, Lara
2:0
6:3
6:2
-
-
-
1
1.50
00:30
Tig, Patricia Maria
Eikeri, Ulrikke
2:0
6:0
6:2
-
-
-
1
1.14
00:20
Hon, Priscilla
Aiava, Destanee
2:0
7:6
6:2
-
-
-
1
1.35
23:00
Kovinic, Danka
Lao, Danielle
0:2
3:6
3:6
-
-
-
2
1.90
23:00
Minnen, Greetje
Park, Sohyun
2:0
6:2
6:2
-
-
-
1
1.18
23:00
Babos, Timea
Cristian, Jaqueline Adina
2:0
6:2
6:2
-
-
-
1
1.20
Hiroshima, Japoni, Çifte
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
00:00
Mchale C / Savinykh V
DOI M / Hibino N
1:2
6:3
4:6
4:10
-
-
2
1.50
Guangzhou, Kinë, Kualifikuese
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
23:50
Paolini, Jasmine
Jakupovic, Dalila
2:1
4:6
6:1
6:4
-
-
1
2.25
23:20
Xun, Fang Ying
Rodionova, Arina
2:1
6:2
4:6
7:6
-
-
1
2.40
23:00
Frech, Magdalena
Raina, Ankita
2:0
6:1
6:1
-
-
-
1
1.45
22:00
Martincova, Tereza
Lu, Jia-Jing
2:0
6:2
6:1
-
-
-
1
1.45
22:00
Zavatska, Katarina
Wang, Xiyu
2:1
6:7
6:1
6:4
-
-
1
2.80
22:00
MA, Shuyue
Kerkhove, Lesley
0:2
2:6
4:6
-
-
-
2
1.14
Hiroshima, Japoni
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
22:30
Hibino, Nao
Doi, Misaki
2:0
6:3
6:2
-
-
-
1
1.90
Hendboll - Suedi
Allsvenskan
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
10:15
AMO HK
HK Aranäs
28:25
15:11
-
1
1.95
Handbollsligan
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
10:00
IK Savehof
Redbergslids IK
25:28
11:15
-
2
2.85
Liga Elitë, Femra
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
10:00
Skovde HF (F)
BK Heid (F)
18:29
9:16
-
2
1.70
09:00
Vasterasirsta HF (F)
Lugi HF (F)
21:27
10:11
-
2
2.05
Hendboll - Gjermani
Bundesliga Femra
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
10:00
HSG Blomberg-Lippe (F)
TPSG Frisch Auf Goppingen (F)
24:20
10:9
-
1
1.55
09:00
Thuringer HC (F)
VfL Oldenburg (F)
36:19
19:7
-
1
1.01
Bundesliga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
10:00
Fuchse Berlin
TVB 1898 Stuttgart
36:27
21:15
-
1
1.09
10:00
SC DHFK Leipzig
FA Goeppingen
26:25
14:11
-
1
1.65
10:00
HC Erlangen
TBV Lemgo Lippe
26:26
12:13
-
X
9.00
10:00
HSG Wetzlar
HSG Nordhorn-Lingen
34:27
18:10
-
1
1.12
07:30
TSV Hannover Burgdorf
Bergischer HC 06
30:24
13:8
-
1
1.40
Hendboll - Poloni
Super Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
10:00
MKS Zaglebie Lubin
KS SPR Chrobry Glogow
28:26
13:13
-
1
2.85
I Liga Group B, Women
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Vroklav Vroklav
KS Cracovia 1906
22:19
11:13
-
-
-
Hendboll - Danimarkë
Liga e Hendbollit Femra
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
10:00
Herning-Ikast (F)
HK Skanderborg (F)
26:16
10:10
-
1
1.04
Liga e Hendbollit
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Skanderborg Handbold
Nordsjælland Handbold
29:24
15:13
-
1
1.20
08:00
Fredericia HK 1990
Ribe-Esbjerg HH
29:29
14:14
-
X
8.00
Divizioni 1, Femra
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:00
DHG Odense (F)
TMS Ringsted (F)
27:30
15:16
-
2
9.50
Hendboll - Zvicër
Nationalliga A
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
10:00
GC Amicitia Zurich
HC Kriens-Luzern
20:29
10:14
-
2
2.20
Hendboll - Islandë
Urvalsdeild
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
10:00
Fram Reykjavik
IBV Vestmannaeyjar
23:27
-
-
2
1.25
Urvalsdeild, Women
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
HK Kopavogs (F)
Valur Reykjavik (F)
23:31
-
-
2
1.03
Hendboll - Ndërkombëtare
MOL Liga (F)
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
10:00
MSK Dunajska Streda (F)
Sokol Pisek (F)
27:35
13:16
-
2
1.45
EHF Cup, Qualification, Women
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:00
Muratpasa BSK (F)
PAOK (F)
24:24
11:13
-
X
8.25
06:00
M A Ramat Gan (F)
Astrakhanoçka (F)
16:30
9:14
-
2
1.02
06:00
Zug (F)
Bera Bera (F)
31:45
11:25
-
2
1.03
Hendboll - Norvegji
Divizioni 1, Femra
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Charlottenlund SK (F)
Fyllingen (F)
27:23
10:12
-
1
1.30
08:00
Volda (F)
Fjellhammer (F)
24:21
11:10
-
1
1.20
Hendboll - Rumani
Liga Kombëtare
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:30
Dinamo Bucuresti
HC Dobrogea Sud Constanta
29:27
13:13
-
1
1.10
Liga Kombëtare, Femra
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
04:00
CS Universitatea Cluj (F)
SCM Ramnicu Valcea (F)
23:34
8:20
-
2
1.08
Hendboll - Spanjë
Division De Honor Femenina
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
07:00
Rocasa Ace Gran Canaria (F)
CB Salud Tenerife (F)
32:22
15:10
-
1
1.25
Florball - Danimarkë
UFL, East
FT
P1
P2
P3
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:30
Hvidovre Attack
Rodovre
8:5
4:0
3:1
1:4
-
-
-
Boxing - International
Matchups
FT
Tip
Kuota
e diel, 15.09
00:00
Fury, Tyson
Wallin, Otto
1:0
1
1.03
23:00
Navarrete, Emanuel
Elorde, Juan Miguel
1:0
1
1.02
23:00
Munguia, Jaime
Allotey, Patrick
1:0
1
1.01
22:00
Pedraza Gonzalez, Jose
Zepeda, Jose
0:1
2
1.75
22:00
Garcia, Ryan
Sparrow, Avery
Te shtyra
20:00
Glover, Teixeira
Krylov, Nikita
Te shtyra
19:30
Lowe, Isaac
Hernandez Garcia, Ruben
1:0
1
1.03
Sporte Motorrike - Bikes
Motoçikletë MotoGP - Garë KpK
FT
Tip
Kuota
e diel, 15.09
03:20
Kuartaro, Fabio
Rins, Aleks
1:0
1
1.60
03:20
Mir, Hoan
Nakagami, Takaki
1:0
1
1.90
03:20
Bagnaia, Françesko
Zarko, Johan
0:1
2
1.75
03:20
Vinales, Maverik
Markez, Mark
0:1
2
1.80
03:20
Morbidelli, Franco
Espargaro, Pol
1:0
1
1.50
03:20
Rosi, Valentino
Dovizioso, Andrea
1:0
1
1.90
03:20
Espargaro, Aleks
Oliveira, Miguel
1:0
1
1.60
03:20
Krutçlou, Kal
Pirro, Mikele
1:0
1
1.50
03:20
Petruçi, Danilo
Miler, Xhek
0:1
2
2.15
Motoçikletë Moto2 - Race H2H
FT
Tip
Kuota
e diel, 15.09
02:50
Baldasarri, Lorenco
Bastianini, Enea
0:1
2
1.90
02:50
Luti, Tomas
Lowes, Sam
1:0
1
1.55
02:50
Fernandez, Augusto
Di Xhanantonio, Fabio
1:0
1
1.60
02:50
Bulega, Nicolo
Bezzecchi, Marco
1:0
1
1.85
02:50
Virge, Ksavi
Marini, Luka
1:0
1
1.85
02:50
Binder, Brad
Navarro, Horge
1:0
1
1.95
02:50
Gardner, Remi
Nagashima, Tetsuta
0:1
2
2.20
02:50
Lokateli, Andrea
Lecuona, Iker
1:0
1
1.80
Moto3 - Garë KpK
FT
Tip
Kuota
e diel, 15.09
02:20
Rodrigo, Gabriel
Arenas, Albert
1:0
1
1.90
02:20
Antoneli, Nikolo
Ramirez, Marcos
0:1
2
1.85
02:20
Masia, Jaume
Vietti, Celestino
1:0
1
1.70
02:20
Fenati, Romano
Mekpi, Xhon
Te shtyra
02:20
Toba, Kaito
Kornfil, Jakub
0:1
2
1.80
02:20
Arbolino, Toni
Dala Porta, Lorenco
1:0
1
1.75
02:20
Ogura, AI
Foggia, Dennis
0:1
2
1.85
02:20
Kanet, Aron
Suzaki, Tatsuki
0:1
2
2.10
Regbi - Liga e Regbisë
RFL League 1, Promotion Playoffs
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
10:00
Hunslet Hauks
Uorkingtod Taun
24:32
24:18
-
2
1.55
09:30
Newcastle Thunder
Donkaster Dragons
6:20
0:8
-
2
3.15
Liga Kombëtare e Regbisë, Playof
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
02:05
Parramata Els
Brisbane Bronkos
58:0
24:0
-
1
1.45
NSW Cup, Playoffs
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
22:10
North Sydney Bears
Newtown Jets
28:30
20:12
-
2
1.95
Queensland Cup, Playoffs
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
22:05
Sunshine Coast Falc.
Ists Tajgërs
22:14
6:6
-
-
-
22:05
Wynnum Manly Seagulls
Redcliffe Dolphins
20:16
14:0
-
-
-
Regbi - Regbi Union
Premiera Divizion Gjeorgji
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:00
Koçebi
Karebi
30:25
17:19
-
-
-
07:00
Jikebi
Lokomotivi
17:8
3:5
-
-
-
Pro D2
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:15
Biarritiz Olympique
US Oyonnax
30:12
11:9
-
1
1.45
Francë - 14 të parët
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:30
Agen
Montpellier Herault Rugby
29:10
14:7
-
1
2.50
National Rugby Championship
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
03:00
Uestern Forcë
Melbourne Rising
38:19
19:7
-
1
1.06
Mitre 10 Cup
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
00:35
Tasman
North Harbor
21:17
7:17
-
1
1.06
22:05
Uellington
Otago
54:24
35:5
-
1
1.16
Futboll Amerikan - Kanada
CFL
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
19:00
Saskatchewan Roughriders
Montreal Aluetes
27:25
0:3
10:6
0:9
17:7
-
1
1.40
Bilardo - Ndërkombëtare
Shanghai Masters 2019
FT
Tip
Kuota
e diel, 15.09
02:00
O'Sulivan, Roni
Mërfi, Shaun
11:9
1
1.22
Pingpong - Ndërkombëtare
ETTU Cup, Women, Teams, Group A
FT
Tip
Kuota
e diel, 15.09
04:00
Onisilos Lakatamias (F)
TT Vedrinamur (F)
1:3
-
-
ETTU Cup, Women, Teams, Group B
FT
Tip
Kuota
e diel, 15.09
04:00
TTC Nodo Ekeren
GDD Toledos (F)
3:0
-
-
ETTU Cup, Women, Teams, Group C
FT
Tip
Kuota
e diel, 15.09
04:00
DT Roodt - Syre
CTT Tiege
0:3
-
-
04:00
TT Jamoigne
Tigem SC Ankara (F)
2:3
-
-
ETTU Cup, Women, Teams, Group D
FT
Tip
Kuota
e diel, 15.09
04:00
ASD Tennistavolo Norbello (F)
ASD Quattro Mori Cagliari
1:3
-
-
04:00
Hilleroed GI Bordtennis
ACS Dumbravita
1:3
-
-
ETTU Cup, Teams, Group A
FT
Tip
Kuota
e diel, 15.09
04:00
Omis Kharkov
Css-Fsk Odorheiu Secuiesc
0:3
-
-
04:00
Universidad De Burgos
DT Bridel
3:1
-
-
ETTU Cup, Teams, Group B
FT
Tip
Kuota
e diel, 15.09
04:00
STK Libertas Marinkolor
TTC Sokah Hoboken
2:3
-
-
ETTU Cup, Teams, Group C
FT
Tip
Kuota
e diel, 15.09
04:00
CTT Tiege
TTC Neuhausen
2:3
-
-
04:00
PTE Peac Kalo-Meh
AD Vincios Bmc
3:0
-
-
ETTU Cup, Teams, Group D
FT
Tip
Kuota
e diel, 15.09
04:00
DKV Borges Vall
TT Vedrinamur
3:2
-
-
04:00
DT Echternach
ADC Ponta DO Pargo
1:3
-
-
Cricket - Ndërkombetar
Euro T20 Përballje
FT
Tip
Kuota
e diel, 15.09
11:30
Amsterdam Knights
Glasgow Giants
Te shtyra
07:30
Edinburgh Rocks
Rotterdam Rhinos
Te shtyra
Seritë T20 Indi pb. Afrika e Jugut
FT
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:30
Indi
Afrika e Jugut
Te shtyra
Cricket - India Perëndimore
Caribbean Premier League
FT
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
20:00
Shën Kits & Nevis P
Guyana Amazon Warriors
0:1
2
1.55
Lojë me Shigjeta - Ndërkombëtare
Turi Europian 12 - Turneu i Hapur Ndërkombëtarë i Lojës me Shigjeta 2019
FT
Tip
Kuota
e diel, 15.09
10:25
North, Riçard
Uest, Stiv
6:5
1
2.30
10:05
Kullen, Xhoe
Cross, Rob
0:6
2
1.40
09:35
Luis, Adrian
Klejton, Xhoni
6:2
1
1.80
09:00
Urigt, Peter
Suljoviç, Mensur
6:3
1
1.85
08:30
Price, Gerwyn
Murnan, Xhoe
6:4
1
1.12
08:00
Aspinal, Nejtën
Evans, Riki
6:5
1
1.55
07:30
Rozenauer, Mikael
Durant, Glen
3:6
2
1.10
07:00
Gurnei, Daril
Baton, Stiv
6:5
1
1.40
Volejboll - Ndërkombëtare
Kampionati Europian, Grupi D
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
10:00
Hollandë
Poloni
0:3
19:25
18:25
19:25
-
-
2
1.14
Kampionati Aziatik, Grupi C
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
10:00
Kinë
Kazakistan
3:0
25:23
25:19
25:20
-
-
1
1.05
05:00
Indi
Oman
3:1
22:25
25:12
25:21
25:19
-
1
1.12
Kampionati Europian, Grupi B
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:30
Spanjë
Belgjikë
0:3
17:25
21:25
14:25
-
-
2
1.06
Kampionati Europian, Grupi A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:00
Rumani
Itali
1:3
-
14:25
25:23
14:25
-
2
1.01
Kampionati Aziatik, Grupi B
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
07:30
Hong Kong
Thailand
1:3
25:22
13:25
20:25
21:25
-
2
1.05
07:30
Chinese Taipei
Japoni
1:3
-
18:25
26:24
21:25
-
2
1.12
FIVB Kupa e Botës Femra
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:20
Rusi (F)
Japan (F)
3:2
25:11
23:25
25:27
25:19
15:7
1
1.80
04:00
Brazil (F)
Argjentinë (F)
3:0
25:17
25:19
25:16
-
-
1
1.01
02:00
Korea e Jugut (F)
R Domenikane (F)
1:3
-
26:24
23:25
23:25
-
2
1.45
01:00
SHBA (F)
Serbi (F)
3:1
23:25
25:17
25:16
25:15
-
1
1.05
23:30
Kamerun (F)
Kinë (F)
0:3
18:25
14:25
19:25
-
-
2
1.01
22:00
Kenia (F)
Hollandë (F)
0:3
12:25
19:25
17:25
-
-
2
1.01
Kampionati Aziatik, Grupi A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
05:00
Katar
Sri Lanka
3:0
25:21
25:14
25:15
-
-
1
1.06
Kampionati Aziatik, Grupi D
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
02:00
Kuvajt
Pakistan
1:3
-
-
-
-
-
2
1.04
02:00
Korea e Jugut
Indonesia
3:0
-
-
-
-
-
1
1.01
Kampionati i Amerikës së Jugut, Vendosje 5-8
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
20:00
Peru
Kolumbi
3:2
25:23
13:25
20:25
26:24
15:10
1
5.75
Volejboll - Filipine
PVL, Open Conference
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
01:00
Admu Blue Eagles
Eco Oil
3:2
20:25
25:23
23:25
25:21
15:10
-
-
Field Hockey - Hollandë
Liga Kryesore
FT
P1
P2
P3
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:45
DEN Bosch
Almere
5:0
-
-
-
-
-
08:45
Kampong
Klein Zwitserland
4:1
-
-
-
-
-
08:45
Tilburg
Oranje Zwart
3:4
-
-
-
-
-
08:45
HGC
Rotterdam
3:0
-
-
-
-
-
Field Hockey - Gjermani
Bundesliga
FT
P1
P2
P3
Tip
Kuota
e diel, 15.09
08:30
Uhlenhorst Mulheim
TSV Mannheim
8:0
-
-
-
-
-
08:00
Crefelder Htc
Mannheimer HC
5:4
-
-
-
-
-
07:00
UHC Hamburg
Nurnberger Htc
2:2
-
-
-
-
-
07:00
Club AN Der Alster
ROT Weiss Koln
3:5
-
-
-
-
-
05:30
Grossflottbeker Thgc
Berliner HC
0:5
-
-
-
-
-
Vaterpol - Ndërkombëtare
LEN Euro Cup, Round 1, Group A
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:00
Mornar
CE Mediterrani
6:10
1:4
1:3
1:1
3:2
-
-
-
04:30
CN Mataro
Antwerpse
23:7
7:2
7:2
4:1
5:2
-
-
-
Len Kupa Euro, Raundi 1, Grupi D
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:00
Ortigia
Apoel Larnaca
25:3
6:1
8:1
5:0
6:1
-
-
-
04:30
Montpeljer
VK Partizan Belgrade
14:10
3:2
4:4
5:4
2:0
-
-
-
LEN Euro Cup, Round 1, Group B
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
05:30
Eger
Radniçki Kragujevaç
11:6
1:0
1:1
4:2
5:3
-
-
-
03:45
Shturm 2002 Ruza
Shibenik
8:17
2:5
2:5
1:3
3:4
-
-
-
Len Kupa Euro, Raundi 1, Grupi C
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
04:15
Valletta United Wpc
Mvlc Miskolc
9:17
4:2
2:6
2:5
1:4
-
-
-
03:00
Posilipo
Cercle Nageurs Noiseens
7:13
2:3
3:3
1:3
1:4
-
-
-
Futboll në Sallë - Portugali
Divizioni i 1a
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
09:20
Benfika
SC Braga/Aaum
3:2
1:0
-
1
1.30
Futboll në Sallë - Spanjë
Primera Divizion
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
07:00
Futsal Cartagena
FC Barcelona
3:7
1:5
-
2
1.35
Segunda Division
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
06:30
Manzanares FS
Rivas Futsal
2:1
0:1
-
1
1.30
Futboll në Sallë - Rusi
Superliga (2 x 25 Min)
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
07:00
Tiumen
Sinara Yekaterin.
2:3
0:3
-
2
3.70
06:00
Golden Eagle
Nov. Generacija
2:1
0:0
-
1
1.70
Futboll në Sallë - Japoni
Liga F
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e diel, 15.09
01:00
Voscuore Sendai
Fuçu Atletik
5:5
2:3
-
-
-
01:00
Nagoja Oqeans
Vasagej Oita
2:0
1:0
-
1
1.55
22:30
F-League Selection
Shonan Belmare
2:1
0:1
-
-
-
Badminton - Ndërkombëtare
Vietnam Open (WT) 2019, Doubles
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
03:20
Çoi S / Seo S J
NA S S / Wang C
2:1
18:21
21:16
21:14
-
-
1
1.18
Vietnam Open (WT) 2019, Women Doubles
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
03:00
Haris D D / Pradipta R A
Huang J / Zhang S X
2:0
21:18
21:17
-
-
-
1
1.22
Vietnam Open (WT) 2019
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
02:40
Sun, Feixiang
Varma, Surab
1:2
12:21
21:17
14:21
-
-
2
1.45
Turneu i Hapur i Vietnamit (TB) 2019, Women
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
02:20
Takahashi, Asuka
Zhang, Jiman
0:2
18:21
11:21
-
-
-
2
1.55
Turneu i Hapur i Vietnamit (TB) 2019, Mixed Doubles
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e diel, 15.09
02:00
LEE J H / Hsu Y C
Guo X / Zhang S
1:2
21:18
20:22
8:21
-
-
2
1.50
MMA - UFC
UFC Nata e Luftës
FT
Tip
Kuota
e shtunë, 14.09
22:35
Kerrone, Donald
Gaethje, Justin
0:1
2
1.55
22:00
Teixeira, Glover
Krylov, Nikita
1:0
1
1.80
22:00
Branch, David
Sanchez, Andrew
Te shtyra
21:35
Duffee, Todd
Hughes, Jeff
Te shtyra
21:00
Pereira, Michel
Connelly, Tristan
0:1
2
4.15
20:40
Pereira, Michel
Khandozhko, Sergey
Te shtyra
20:30
Carlos Jun, Antonio
Hall, Uriah
0:1
2
2.95
20:10
Cirkunov, Misha
Crute, Jim
1:0
1
1.90
19:40
Tybura, Marcin
Sakai, Augusto
0:1
2
1.75
19:15
Smith, Kol
Johns, Miles
0:1
2
1.55
18:40
Katona, Brad
Azure, Hunter
0:1
2
1.95
18:20
Sanchez, Andrew
Vettori, Marvin
Te shtyra
18:10
Skelli, Kas
Griffin, Jordan
1:0
1
2.25
Ju lutem prisni...
Loading...